Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Erdemes belekezdeni kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes belekezdeni kapcsolatba ha meg nem hevertem ki a szakitast? Felejteskeppen lehet jol jonne. Bar nem tuidok felhotlenul lelkesedni.

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

nemrég szakítottunk a barátnőmmel 2.5 év után.

de egyből belevágtam én is a netes dolgokba...pont ezért: figyelemelterelés.

Régebben voltam így hogy vége lett egy hosszabb kapcsolatomnak, és kb 1 hónap szünet volt csak, máris lett egy újabb. Könnyebb volt felejteni, az új emlékek felülírták a régieket.

Azonban mikor 1 évre rá ennek a kapcsolatomnak is vége szakadt, borzalmasan mélyre kerültem. Akkor nem volt aki segített volna feledni, mint ahogy most sincs.

5 percenként forog a kés a szívemben a közös emlékeink maitt a barátnőmmel, de ez a hajó elment, elhagyott.

szóval hogy heverem ezt ki...arról fogalmam sincs.

26/F

2017. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmiféleképpen sem,mert csak áltatnád a másikat.Inkább alkalmunk és kösd ki,hogy komolyat nem akarsz,de más idejét ne rabold.
2017. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha segít a felejtésben, akkor érdemes lehet, de úgy korrekt, ha ezt a kiszemelt is tudja, mert mindenki szereti eldönteni, hogy miben partner.

30/f

2017. jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan gerinctelenség.
2017. jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennél tömörebben nem tudom megfogalmazni: NEM! Ha esetleg belevágsz, akkor rájössz majd miért nem jó ötlet.
2017. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!