Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2 hónap ismerkedés mellé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónap ismerkedés mellé belefér társkeresőzni ebben az estben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 hónap netes ismerkedés alatt (előre tisztázott volt, hogy bizonyos okokból nem lesz egy ideig találkozó), minden napos kontakt mellett, néhol erotikusabb beszélgetésekkel fűszerezve szerintetek belefér, ha az egyik fél írogat, lájkolgat?


Nincs kimondva kapcsolat, hisz ennek értelme nem sok lenne, de kölcsönös a külső belső szimpátia (elvileg), várnák a találkozót és emellett minden nap beszélnek.


Belefér, nem, számon kérhető finoman a másik? Vagy nem?


2020. okt. 8. 18:40
A kérdező szavazást indított:
Nem fér bele 2 hónap, intimebb viszony mellett, gáz
Belefér, semmi köze a másiknak hozzá
26 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha még egy hetes ismerkedésnél nézeget másféle a másik, azt mondom, oké... de két hónaposnál? Ha nem gondolja komolyan, vagy neki nem elég csak az írogatás, akkor nyissa ki a kicsi száját és beszéljen, ne cs.ssze át a másik fejét, emberek vagyunk, könyörgöm, nem állatok.
2020. okt. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal neten ismerkedtünk meg

Miután osszejottem vele kiderült h ő is így csinálta.

Őszintén megmondom hogy nem esett jól. Rossz érzés volt hogy amikor azt hittem köztünk van valami, igazabol másik 3-al is így érzett ő.

Ha tényleg komolyan gondolod vele akkor ez sztem nem fér bele.

2020. okt. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy belefér. Nekem is rosszul esne.Egy esetben viszont megérteném...

Ha nem biztosak a kilátások.

Úgy értem oké, hogy majd egyszer találkoztok...de valami akadálya van pillanatnyilag. Nekem ez jött le.

Nem tudom mi lehet az a bizonyos ok. Ha az, ami miatt nem biztos a közös jövőtök, akkor megérteném.A bizonytalanra várni nem könnyű. Lehet, de felőrli az embert. Kívülről könnyű pálcát törni, benne élni nem annyira.

2020. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Szabadidő huzamos hiánya és a vírus, ami hátráltató tényező. 1-3 hónap lenne várhatóan az az idő, amit még így kellene kihúzni.

Természetesen ez az első nap tisztázásra került, azóta pedig többször is.


Kialakult ezen egy veszekedés, miszerint "milyen jogon kérsz számon?" majd a másik részről "ha eddig 10/7 volt a viszonyunk, most 4 lett", azóta pedig csend.

Akkor ez kuka?

2020. okt. 8. 18:59
 5/14 anonim ***** válasza:
Melyikőtök csinálja Ezt?
2020. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a sértett fél.
2020. okt. 8. 19:07
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Én azóta megbántam hogy az ilyen viselkedése után is összejottem vele. Még mai napig fáj. A másik hogy vissza szólott erre a viselkedésre. Hiába van velem évek óta. Együtt élünk, menyasszonya vagyok. Ő így is a neten írogat másoknak.

Nem tudott letenni erről a viselkedésről...

2020. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ennek jó vége nem lesz. Kifogtál egy embert, akinek csak játék vagy. Én most küldeném el a halál farkára, mielőtt még jobban beléd rúg. Persze, fáj, de a büszkeséged fontosabb, mint hogy valaki bohóca légy.
2020. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én utaltam rá, hogy amennyiben kevés, amit nyújtok, akkor a túlfűtött részre se tartson igényt, ha pedig eddig tettünk bele energiát, nem keveset, akkor értsen meg.

Nem igazán sikerült megbeszélnünk a dolgot. Szerinte nem tartozik nekem semmivel, csak mert bensőségesebb lett a kapcsolatunk, hisz nem vagyunk együtt.

2020. okt. 8. 19:17
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt elvárni, hogy látatlanban, hónapokig nem találkozva elköteleződjön valaki nem lehet.
2020. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!