Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az online társkeresőkön miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az online társkeresőkön miért van ilyen sok túlsúlyos hölgy?

Figyelt kérdés
Tinder, youlove stb. pár napja vagyok fent, és minden második nő túlsúlyos.25-40es korosztály like-ol, de már nincs kedvem ehhez.4-5 éve nem volt ennyire "súlyos" a helyzet, mi történt a nőkkel? Nézzük meg az oroszokat! Egytől egyig vékonyak! Még hogy a magyar nők a legszebbek? Az már régen volt...

2020. szept. 8. 10:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Magyarország lakossága igencsak rossz helyen áll az elhízottsági listán, nem tudom jársz-e az utcán de minden harmadik, negyedik ember elhízott.
2020. szept. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Ez igaz, és látok olyan hölgyet hogy arrogánsan posztolja ki hogy akinek nem tetszik hogy így néz ki, az húzzon ide meg oda.

Könyörgöm!

Arra legyen dühös, hogy nem vigyázott magára. Arról csak ő tehet hogy ilyen lett.Én tudok magamra figyelni? Pedig imádok enni, de mégis megfogom azt a súlyzót minden este.Pedig úgy utálok edzeni, de nincs más választás, nyomni kell és ennyi.

2020. szept. 8. 11:00
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, nőként kérdezem: az online társkeresőkön miért van ilyen sok túlsúlyos úr?

De meg is válaszolom, ahogy már az első is megtette: a magyar lakosság jelentős része elhízott vagy legalábbis túlsúlyos. Tehát nem a neten felülreprezentáltak a valós arányukhoz képest, hanem tényleg ilyen sokan vannak, sajnos.

2020. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Értem. Én pasikat nyilván nem nézegetek, tehát ezt nem tudtam.

Ez lett a vége a sok kütyünek a háztartásokban.

Netflix, internet, tablet, tv, játék konzol stb.

Már nem mennek ki a szabadba az emberek, belustultak otthon.Szép világ ez.

2020. szept. 8. 11:34
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

Mert a média sárba rántotta az önbecsülésüket mert aki túlsúlyos,kővér az nem jó semmire nem sokára megfog halni .

Miközben ez nem így van csak hát a média .

2020. szept. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

"Nézzük meg az oroszokat! Egytől egyig vékonyak!"


Kedvenc mondatom. :) Gondolom végignézted mind a 70 milliót. :)

2020. szept. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nem de sokat ismerek,munkám miatt,nőket.Mind vékony, és vigyáznak magukra, igényesek.

Fel lehet menni orosz, ukrán társkeresőkre, aztán meg lehet nézni az arányokat kérem!

2020. szept. 8. 12:22
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
#7 arányokat? Azt mondtad egytől egyik vékonyak. Akkor minek beszélni arányokról?
2020. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

Király, és akkor most ez miért is zavar? Te nem kezdesz velük semmit, lenézed őket, közben meg ugyanúgy nincs senkid a társkereső mellett se.

Pontosan azért vannak fent, mint te, hogy kapcsolatuk legyen. Nézegesd a szebb lányokat ha az tetszik, de nem hiszem, hogy oda lennél érte, ha ezek a nők meg ki lennének akadva, hogy a gyökér fejeddel nekik írogatsz. Gondolom ez nem esne jól, ugye?

2020. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
nem tudom, te hol vagy, de én inkább 90% ban rúdtáncos, luxusfeleség jelölteket látok.
2020. szept. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!