Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz tapasztalatok vagy online ismerkedesnél tényleg nagyon válogatnak a lányok korban?

Figyelt kérdés

Tehát megvan a szikra órákig elírunk nonstop. Erre 10 böl 3 a kép után eltünik. Rendben nem jövök be.

Aztán ugye a kép alapján belönek 25-nek és sajnálják de ez hatalmas korkülönbség mert 18 évesnek max 20 ig fér bele..19 21 stb, így megy hogy 2-3 nál nem több.


Jó itt marad 3 a 10 böl, a végsö rosta meg az hogy öszintén megírom a koromat 32 na akkor már hiába nézzek ki 25 nek akkor már a 24 éves lányok is sokkalják.


Lehet hogy nem jövök be senkinek vagy tényleg ennyire számítanak számok online?


Mert semmi értelmét nem látom így.



2020. okt. 8. 22:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk 32 évesen ne 18 éves lányoknál, hanem 26-30 éves nőknél próbálkozz??
2020. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
89%

Én 24 éves vagyok. Nem rég léptem ki egy kapcsolatból. A volt párom 34 éves. Nem volt rossz kapcsolat, eleinte kifejezetten nagy szerelem volt, aztán elmentünk egymás mellett.

Ennek ellenére, nem szeretnék 30 fölötti párt.

Szerintem közel 10 év nagyon sok a legtöbb esetben. Sokkal kényelmesebb egy olyan párral, aki közel azonos korban van, azonos tapasztalatokkal, érdeklődéssel stb.

A 30+ ismerőseim jellemzően már "nagyon felnőttek" én viszont igényem a spontaneitást, a barátokkal közös programokat, az éjszakai sétákat stb.

Tudom, hogy vannak 30+ is mozgékonyabb, rugalmasabb emberek, de a tapasztalatom az, hogy az évek előrehaladtával egyre görcsösebbé válnak az emberek. Tehát a még éppen mindenkinek jó helyzetből, pár év alatt könnyen el lehet jutni az öregesebb tempóig. És ez fokozottan igaz, ha eleve nagyobb a korkülönbség.

Én legalábbis jelenleg így látom, ezért keresek korban közelebbi párt.

2020. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
79%

Azért rohadt vicces, hogy a lányokat nevezed válogatósnak, mikor ők saját korukbeli fiút keresnek, ellenben te rányomulsz a 10 évvel fiatalabbakra. ismerkedj a saját korosztályoddal. Még hogy mi vagyunk válogatósak!


Én sem ismerkenék 32 évessel.

22L


Peróbálkozz a 30 körüli nőknél. Biztos nagyobb siekred lesz.

2020. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Nem tehetek róla hogy a fiatalabbak tetszenek de nyilván ök sem hogy nekik is a fiatalok.

De olyannal én nem fogok kapcsolatot kezdeni aki nem tetszik. 25-30+ ból még nem láttam szépet.

Ha ez így megy online akkor inkább életben bármennyivel is kényelmetlenebb , legalább nem itélnek el a kiírt kor miatt.

Ha meg végképp nem megy jó nekem egyedül is.

2020. okt. 8. 22:48
 5/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat de izlésemen nem tudok és akarok változtatni.

Minden jót

2020. okt. 8. 22:50
 6/38 anonim ***** válasza:
86%

Palvin Barbi pl 27 éves ;)


Akkor ismerkedj élőben! Szerintem senki sem kényszerített az online ismerkedésre.

2020. okt. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Nekem nem jön be Palvin Barbi.

De igazad van,nem muszáj.

2020. okt. 8. 22:56
 8/38 anonim ***** válasza:
61%

Akkor sok sikert egyedül!

Valóban más szemében a szàlkát...

Én meg 32 évesen biztos nem ismerkednék, mert agyatlannak érzem a legtöbb korombelit. Inkább 38-40.

És lám, igazam van. Ezt se hiszem el amúgy, hogy nem làttál még szèp 25-30 évest.

Nem is értem, miért lepődsz meg, hogy egy 18-20 éves nem akar veled lenni.

2020. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Figyelj ízlések és pofonok.

Illetve az sem igaz hogy az összes 30 as nö agyatlan,ha neked a 40 esek tetszenek,szíved rajta attól még a többit nem kell lehúzni.


Nekem a fiatalabbak tetszenek mert nagyon szépek és számomra az elsödleges.

2020. okt. 8. 23:10
 10/38 anonim ***** válasza:
81%
Most mi ebben a meglepő? Te is kor alapján válogatsz nem, te sem az 50 éves nőknek írogatsz. Mert a te ízlésed olyan amilyen, a 18-20 éves lányoké meg olyan hogy a többségük nem akar 32 éves pasit. Ne háborogj, más sem kéri számon rajtad neked milyen az ízlésed te se kérd számon a lányokon ha korukbélit képzelnek el.
2020. okt. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!