Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy imerosom aki pua es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy imerosom aki pua es nagyon állitja, hogy az utcan lehet ismerkedni. Viszont én több évig probáltam és egy kapcsolatom se lett ilyenből ezért merem allitani, hogy nem működik. Vélemény?

Figyelt kérdés

2020. okt. 9. 18:22
A kérdező szavazást indított:
Működik
Nem működik
23 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ja amugy 42 vagyok
2020. okt. 9. 18:23
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Jó, azért ne szálljon el magától, a PUA "módszer" alapja, hogy szólíts le 1000 nőt és ebből majd egy legalább bejön. Ez egyrészt megalázó a nőkkel szemben, másrészt feltételezi, hogy az adott embernek mindegy kivel jön össze, harmadrészt ezt csak nagyobb, népesebb városokban lehet eljátszani, ahol van annyi ember, hogy ez beleférjen és ne is ő legyen utána a helyi idióta látványosság, mint nálunk anno a bolt előtt pénzt kunyeráló suttyó alkoholista.
2020. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2-dik egyet értek veled.
2020. okt. 9. 18:35
 4/17 anonim ***** válasza:
#4 szóval te is falun élsz?
2020. okt. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

5.


A százezres nagyvárosok és "falu" között azért vannak átmenetek. A városban ahol élek például 15000-20000 között van a lakosság, ami falunak azért elég nagy lenne, de a PUA nagymester hamar válna hírhedté, mert olyan sokan sincsenek, hogy ne terjedjen el az idétlenkedése.

2020. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%

Ha úgy nézel ki, mint Jason Momoa, 30 alatt vagy és utca alatt mondjuk egyetemi campust vagy fesztiválhelyszínt értesz, akkor ja...


Ha 42 éves, akkor felejtsd el. A fiatalok, főleg a tinik szinte bárhol szeretnek szocializálódni, de a te célcsoportod inkább beszorong a szituációtól, rosszabb esetben rendőrt keres a környéken.


Aztán egyre gyakoribbak lesznek a női magazinokban azok a cikkek, hogy "Ma már egy nő nem ücsöröghet anélkül egy padon, hogy ne menne oda hozzá minden jött-ment.

2020. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Tul sok a csalados 30 as nő, aki a te celcsoportod. 10/9 nő olyankor házas vagy sok eve kapcsolatban èl. Ne az utcan ismerkedj.
2020. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

akkor ne csodálkozz, neked már az öregek otthonában volna a helyed.

ma 18:27


Inkabb neked.

2020. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

Kedves Kérdező, én korcsoportod lennék, de ha hozzám jönnél oda ismeretlenül, azonnal férjnél lennék, és ha kell még szeretőt is hazudnék.

Ismeretlenül + utcán ismerkedni = ki akar rabolni, meg akar erőszakolni, meg akar ölni.

Az én fejemben ez a kombó játszódna le, ebben a sorrendben.

2020. okt. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#8 veled elentétben. Kb ovodában volt ez a szint. :D
2020. okt. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!