Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A ronda és/vagy incel, dühös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda és/vagy incel, dühös férfiak nagy része miből gondolja, hogy ő jó választás lenne párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen férfit láttam már megnyilatkozni, sok be is próbálkozott nálam, szóval van egy képem arról, hogy mi a helyzet.

Én soha nem vártam a férfiaktól sem vagyont, sem nagydumás jellemet, sem kigyúrt testet, és azt sem, hogy legyen szexuálisan tapasztalt. Mégsem tudott a főkérdésben említett kategóriából egyetlen egy sem megfelelni a komoly kapcsolattal szembeni az elvásáraimnak.


Nálam alapvető, hogy a párom kezeljen egyenrangú félként, és ne legyenek szexista, soviniszta megkülönböztetései. Itt már a jó 80%-uk kiesett, mert egy idő után mindegyik mondott valami olyasmit, hogy a nő ne legyen fő döntéshozó, nem képesek logikára, ne keressenek több pénzt a férfinál, ne legyen fontos a karrierük, alapvetően az ő dolguk a házimunka, vagy ha nem ezek, akkor a keserű siránkozás jött, hogy neki mennyit kell teperni egyetlen nőért, míg a nőknek habkönnyű az életük, mindenben segít nekik valaki, semmit nem kell tenniük semmiért. Vagy elég 1-1 aprósáb (pl. hogy akár csak megtetszett neki valaha néger/arab srác vagy esetleg volt 1-2 egyéjszakás kalandja), akkor egyből igénytelennek, büdös tetves lotyónak van tartva. Aki ilyeneket gondol, és még hangoztatja is, normálisabb fajta nőnél azonnal megy a kukába.

Vagy ott a másik véglet: Azok a szerencsétlen srácok, akik női streamereknek nyomják a pénzt, megveszik az összes.eggezett fürdővizüket, meg hasonlók, tehát valami csodálatos isteni lényként tekintenek a nőkre. Ez is pont olyan gáz, mint az előző eset.


A másik, ami alapvető, hogy legyen valami érdekes a jellemében, legyen humora, legyen vevő a világra, de itt is elhasal a legtöbb, mert sírnak, hogy nekik kell "szórakoztatni" a nőt (sosem vártam ilyet), meg ilyen tipukus szőke kis golddiger dolognak van beállítva, hogy ha egy nő szeret utazni. Vagy elég megnézni, hogy a wellness szónak már lassan h.ülyepicsa tartalma van, oda lehet csapni abba a fiókba, amiben a csizma, smink, shoppingolás és a lájtkóla van.

Sokuknak van valami súlyos mentális bibije, nagyon merev, vagy épp rettenetesen sérült, pl. én ismertem olyat, aki megfenyegetett öngyilkossággal, ha nem megyek vele legalább egy randira. Meg olyannal is, aki pár pohár ital után sérelmezte, hogy én merek olyat mondani, hogy bizonyos emberek ne érjenek hozzám (pl. buszon, buliban ne fogdossanak), mert hát kinek képzelem én magam, mikor persze a jóképűek meg is b.asznatnak, és ha nem tetszik valaki a kis királykisasszony énemnek, akkor olyat merek mondani, hogy ne is érjen hozzám. :D


Ami még ott van, az a szex. A legtöbb ilyen palitól okoskodást kaptam, hogy én puncim mire "nedvesedik", szerintük nyilván dominanciára, duzzadó mellizomra, ha pedig egyikre sem, akkor ha egy srácra fel tudok izgulni, akkor ott van az "alfa szikra", ami által több értéket képvisel mint én, meg, hogy egyikünk sem élvezne el ekkora meg akkora faroktól, és még sorolhatnám. Ki a fenének van kedve olyan emberekkel szexelni, akik cselekvés helyett dumálnak, és tapasztalat nélkül megrögzötten okoskodnak egy olyan nemi szervről, amiről vagy semmi tapasztalatuk nincs, vagy nagyon kevés/prosti (?) Vagy olyannal, aki már r.ibancságnak fogja fel, ha van szexuális étvágya egy nőnek?


Mi az előnyük? Mindig a hűséget hozzák fel, meg azt, hogy ők aztán komoly kapcsolatot akarnak, nem játszadoznak és tartanak több vasat a tűzben. Ez hol erény, mikor lehetőségük sem lenne rá, mivel nem kellenek a nők nagy részének (pont ez a bajuk), valamint vonzóbb külsejű és személyiségű férfiak között is van olyan bőven, aki ugyanezekre képes?


Elhiszem, hogy nem mind ilyen, mint leírtam, akinek nem inge, ne is vegye magára, de ugyanakkor ha adott egy vonzó nő, aki küzdött azért, hogy minden téren a maximumot hozza ki magából, nem fog leállni még normális, de csúnya férfival, mivel elérhető számára az a kategória, aki vonzó külső mellé normális is.


Tehát, miért jönnek azzal, hogy ők milyen jó választás lennének, meg, ha normális párt akar egy nő, akkor nézzen szét a "barátzónában", meg a "kiselejtezett" férfiak között?



2020. okt. 10. 17:55
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
30%
Sokszor esélyt sem kapnak igazán megnyilatkozni, mert az első levelükre válasz sem érkezik. Akkor sem, ha normálisan közelednek. Valószínűleg ezért dühösek és elkeseredettek. De emiatt ne érezd magad rosszul, örülj, hogy te találtál olyan párt, akivel elégedett vagy. Ha esetleg nem, akkor meg ott vannak a macskás videók.
2020. okt. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
22%

Az a vonzó külsejű szerinted "normális" férfi, utólag megtudod majd mi mindent csinált a hátad mögött még, és mennyi idő után fog megunni téged. DE sok sikert hozzá, a nők többsége ezt csinálja, aztán 1-2 hónap után sír,hogy milyen bunkó volt vele, csak szexre kellett stb...

Nos én nem vagyok jóképű, tudom jól. Viszont én törődnék a nőkkel, van már pénzem, munkám bőven, és gyűjtök teszek félre minden hónapban a jövőmért, és soha nem is sajnáltam egy nőre sem a pénzt.

Viszont a külsőm miatt, ami egyébként nem tragikus egyáltalán, annyi hogy nem annyira arányos az arcom. De adok magamra és normális kinézetem van, tiszta vagyok mindig, igényes vagyok magamra.

Egy randira sem akartak eljönni a nők velem, és tudom miért. Az arcom miatt, ahogyan születtem. Ez sok alkalommal kiderült már, pedig tisztelettel, normálisan beszéltem és kezdeményeztem mindig. Sikerem mégsem volt,mert szóba sem állnak az emberrel a nők, ha nem olyan az arca, mint a tökéletes királyfinak.

Én úgy érzem, eleget teszek, ez van.

Bár már nem számít, mert elérkeztem ahhoz az állapothoz, ami a végleges lesz úgy látom. Annyira kiégtem, hogy hiába teszik ki a nők mindenüket így is, max. ránézek de semmi belső indíttatásom nincs, nem izgat már.

Elegem lett abból, hogy hiába teszek bármit, egyiknek sem kellek az arcom miatt, és emiatt már megismerni sem akarnak.

Nos ilyenek a nők manapság.

Pont nemrég beszéltem eggyel, neki depressziója,szorongása meg minden baja van, de az álomherceg neki is az elvárása. Mondtam neki: sok sikert hozzá, és nem kell többet beszélnünk. Elmondtam sok ilyen nőnek, hülyeséget csinál, de álmodozzon tovább a tökéletesről.

Emberek vagyunk, mindenkinek vannak hibái, nem fog olyat találni, akiben semmi hiba nincsen...

29/F

2020. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
30%

"akkor a keserű siránkozás jött, hogy neki mennyit kell teperni egyetlen nőért, míg a nőknek habkönnyű az életük, mindenben segít nekik valaki, semmit nem kell tenniük semmiért"


Ebbe azért van igazság. A mai világban még a csúnya nőket is megdugják, és ne mondd, hogy nem, mert én is szexeltem csúnya nővel, akinek előttem 4 éves komoly kapcsolatota, és 6 szexuális partnere volt.


Ha meg egy nő jól néz ki, akkor tényleg nem kell tennie semmit. Azt a pasit kapja meg, amelyiket akarja. Ez azért tény.


A nők ismerkedési problémái nem abban vannak, hogy nem találnak partnert, hanem abban, hogy a 15-20 jelentkező közül nem tetszik nekik egyik sem. Tehát a nők előnyben vannak.

2020. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
22%

Arról nem is beszélve, hogy ha egy nő ostoba, de fiatal, már elmehet a Plázsra hosztesznek, és kap érte egy zsíros 10 000 Ft-ot. Semmit nem kell csinálni, csak adja a szórólapokat. Pasiként erre ott nincs lehetőség, ha nincs rendbes képzettséged, többségében alja munkák vannak.


Hoppá, még egy előny.

2020. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
65%

#2


Neked sincs igazad. Én ha kimegyek az utcára, egy rakás olyan pasit látok, aki nem egy Brad Pitt, mégis csajjal - sőt időnként jó csajjl - megy kezén fogva.


Ha nem vagy egy Quasimodo, (torz ember), csak simán nem vagy jóképű, akkor nem kellesz senkinek, mert negatív a kisugárzásod, idegeső, rikácsolós bula vagy. Ahogy ez a kommentedből is látszik.

2020. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
50%
Még annyit, hogy a 3-as kommentemben a "nem tetszik nekik egyik sem" kifejezést úgy értettem, hogy nem fogja meg a csajokat az említett pasikban semmi. Én ugyanis nem hiszek abban, hogy jól kell kinézni ahhoz, hogy valaki csajokat szedjen fel.
2020. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
62%
A férfiak mindenről azt képzelik, hogy jár nekik.
2020. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
37%

5-ös.

Fordítva ülsz a lovon.

Ezt írtad: "Ha nem vagy egy Quasimodo, (torz ember), csak simán nem vagy jóképű, akkor nem kellesz senkinek, mert negatív a kisugárzásod, idegeső, rikácsolós bula vagy. Ahogy ez a kommentedből is látszik."

Abban igazad lehet,hogy negatív a kisugárzásom, ezt elismerem. De ez már a következménye annak, hogy a nők hogyan viselkedtek eddig velem. Hogyan örüljek annak és legyek pozitív, mikor rohadtul egyik sem akar még szóba sem állni velem csak azért, mert nem jóképűnek születtem? :) Na erre adj választ.

És ha még lenne 1-2 kivétel köztük, akkor egy szavam sem lenne. De nincsen. Nagyon max. barátkozni akarnak, de olyan nő akire te potenciális párként szeretnél tekinteni, nem fogsz poénból barátkozni vele.

Én is megpróbáltam ezt, kellemetlen szituációk jöttek csak ki belőle mert én szerettem volna többet is, ő meg nem.

2020. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
66%

Nos kedves 2es, Milyen lányokról panszkodsz, hogy nem kellesz nekik? Gondolom a 9-10esekről van szó. Mert te is csak a külsőre mész. Erről ennyit, meg az incelekrol.

Közben pedig lehet, hogy egy 1,2,3,4,5 titokban szerelmes beléd, és rólad álmodozik. De persze ők már nem kellenek.

2020. okt. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

# 2


Köszönöm, hogy megszemélyesítetted, amiről beszéltem. :D


"Az a vonzó külsejű szerinted "normális" férfi, utólag megtudod majd mi mindent csinált a hátad mögött még, és mennyi idő után fog megunni téged. DE sok sikert hozzá, a nők többsége ezt csinálja, aztán 1-2 hónap után sír,hogy milyen bunkó volt vele, csak szexre kellett stb..."


Csak úgy fröcsögsz a rosszindulattól. Kinek kéne mégis ilyen partner? Mert nyilván csak te törődnél a nőkkel, te te te és te, a jobb külsejű férfiak mind sz.arháziak. Lassan 8 éve van mellettem egy ilyen férfi, és semmit nem tud a fajtátok, amit ő nem, fordítva pedig ez nem mondható el.


Másrészt, ha kimész az utcára, szerinted csak jóképű férfiaknak van barátnőjük? :D

2020. okt. 10. 19:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!