Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak ennyi idősen több éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak ennyi idősen több éves kapcsolata van, nekem meg még nem volt senkim. Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és egy kapcsolatom sem volt. Elég szerencsétlennek érzem már magam, mert ez szerintem a szerencsén múlik hogy talál e az ember hozzá illő lányt vagy nem. Rossz az a tudat hogy ennyi idősen vannak olyanok akik már több éve együtt vannak és én meg nem is tudom hogy milyen ez.
2020. okt. 15. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Az egyik oka az, hogy azt hiszed ez szerencsén múlik.

A másik ok pedig, hogy nem jársz nagy társaságokba, nem ismerkedsz folyamatosan új emberekkel (tudom, ezt nem írtad, de máskülönben lenne barátnőd).


Aztán még sok oka lehet, mint a megjelenésed igényessége, kisugárzás, igények, stb.

2020. okt. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
22 évesen MILF kell, aki FÉRFIT csinál belőled, nem több éves kapcsolat!
2020. okt. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
#2 Micsoda bölcsesség xd
2020. okt. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Tapasztalatból írtam.
2020. okt. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Én 23 vagyok. Volt egy 3 éves, egy fél éves és egy egy éves párkapcsolatom. Mindegyik között volt legalább fél év szünet, amikoris senkivel sem voltam.

Könnyen ki tudod számolni, hogy kb 16 éves korom óta kezdem a párkapcsolatosdit. Nem nagyon izguotam rá a dologra. Mindig is ezer felé eljártam, rengeteg mindent kipróbáltam. Első pasim gimiben ismertem meg, évfolyamtársam volt. Másodikat gólyatáborban, egy másik kar hallgatója volt, harmadik párom fallabdázásnál, ő is szerda estenként járt a baratjával, én is a barátnőmmel. Nem kellettek sorszerű találkozások amúgy, csak jelen kell lenni és elhinni, hogy nem vagy egy rakás szerencsétlenség.

Ha te magad se kezdenél párkapcsolatot magaddal, akkor mit gondolsz, más miért ne tenné meg?

(Am gólyatáborban a felsőbb éves srác is 22 volt, mikor összejöttünk és akkor még szűz és semmilyen hátrányunk nem volt ebből)

2020. okt. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Párom 23 volt, amikor összejöttünk, előttem volt egy kb. 5 hónapos kapcsolata, de a végén már nem nagyon találkoztak.


Szóval ne add fel.

2020. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

magát a "főcímet" olvasva azt hittem, legalább 28-30 éves a kérdező

nekem 23 évesen volt az első barátnőm, nem szokványos, de nem is annyira egyedi

részben a szerencsén múlik, de tényleg csak részben

2020. okt. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#2


Es mi van, ha nem erdekli az archeologia?

2020. okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!