Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves ronda/alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves ronda/alacsony szűz pasik! Ti már elmorfondíroztatok azon, hogy ki lehet majd az a lúzer/szerencsétlen csaj, akivel esetleg összehozna a sors?

Figyelt kérdés
Én alacsony, ronda, sovány és kisfarkú vagyok és komolyan, ha esetleg valami óriási szerencsével sikerülne kapcsolatot létesíteni egy nőneművel, akkor annak az arcát egy életre meg fogom jegyezni, mert nem fogom tudni elképzelni, hogy milyen nő lehet az, aki képes összejönni egy magamfajtával. Ma már csak ezért is szeretném elveszíteni a szüzességemet. Nem azért, mert igazán vágyok egy testi/lelki kapcsolatra (én a romantikából/rózsaszín ködből már rég kiábrándultam), hanem azért, mert tényleg annyira kíváncsi lennék, hogy ki lehet az-az egy ostoba nő, aki annyira hülye, hogy összejöjjön velem. Mivel már átéltem egy-két visszautasítást, totál elhidegültem és reményvesztett lettem, simán az illető nő szemébe mondanám, hogy "nem lehetsz ekkora debil, hogy velem összejöjj". Ti gondolkoztatok már ezen?

2018. ápr. 5. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Már majdnem megsajnáltalak
2018. ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha puncim lenne akkor most nagyon benedvesedtem volna ilyen izgató szövegre. 🙄
2018. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Olyan kivancsi vagyok, hogy hogyan is neznek ki, az ilyen kerdesek mogott rejtozo kerdezok.
2018. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Küldesz képet magarol? Épp érdekelsz. Amugy nem a külső hanem a belső fontos, volt már pár randább pasim, de attol tudtam őket szeretni
2018. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vadon Jani is alacsony, ronda és sovány, mondjuk neki nagy farka van és vicces... én is ilyen vagyok, mint te, úgy vagyok vele, hogy az a nő aki velem kezdene, azzal nagy baj lehet, úgy, hogy futás lenne, mondjuk nekem lelki gondok is vannak bőven
2018. ápr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Én elmorfondírozom néha, hogy ezekről a lelki tusákat vívó életharcosokról, miért nem ír senki könyvet? Komolyan, minden egyes kérdéssel egyre jobban meghatódok, mint az Oroszlánkirály bizonyos jelenetén. Szegény, szegééény mitátnemélt ember.

Tanács: Ha totál véletlen mégis akad neked valami csaj, oszd meg vele, hogy mennyire hülye. Instant siker.

2018. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Keressél alacsony, vékony, nem túl szép arcú csajt.
2018. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én azon morfondírozom, milyen ijesztő, hogy az olyanok, mint te, szabadon járkálnak közöttünk... Örülnék, ha kiderülne, hogy csak szívatsz minket.
2018. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Én anno ugyanezt gondoltam, annyi különbséggel, hogy lány vagyok és sosem szóltam volna be ilyet, hogy "hogyan lehetsz ekkora debil, hogy velem összejöjj".


Ez rendkívül sértő, és lealacsonyító a másikra nézve, még ha te is vagy az, aki kevesebbre tartja magát!

2018. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9! Te komolyan elhiszed az ilyen sirámot? Nagyon naiv vagy.
2018. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!