Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért van olyan kevés "normális" ember?

Figyelt kérdés

Úgymond "offline" nem nagyon tudok kivel ismerkedni, így tinderezek (lévén, hogy ez az egyik legnépszerűbb app) hátha találok valakit, ami szimpi. Viszont nem nagyon találok "normális" fiúkat a korosztályomban... Tele van ilyen "úrifiúkkal", akikről csak ilyen fancy étteremben borozgatós, nyaralós, kiöltözős képek vannak és a leírás is ez a tipikus szeretek utazni, bejárnám a világot stb. A másik kategória, aki a "helyimenőcsávónak" képzeli magát és melegítőben, sapkában, kitetoválva, pózol a kocsija előtt a tesco parkolóban... Van pár furcsak figura (pl. anime jelmezbe öltözve és hasonlók), van pár kamu profil és nagyjából ennyi. Lehet, hogy ez abból is adódik, hogy vidéken élek vagy nem tudom mi lehet az oka. Viszont picit csalódott vagyok, mert nem nagyon találtam "normális" fiúkat és nem is hiszem, hogy itt fogok.

21/L


2020. okt. 15. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Mert az egy SZEXPARTNER kereső oldal. Azért.
2020. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Te milyen katgória vagy? Mi lenne neked a "normális"?


Amúgy a tinderen azért látod ezeket, mert erre van kereslet, így az is borozós playboynak, vagy helyi menő csávónak maszkírozza magát, aki valójában nem ilyen

2020. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Felejtsd el a tindert, tényleg.

Fiatal vagy, biztos találsz más helyet az ismerkedésre. Suli, munkahely, baráti társaság. A tinderen az összefújt szemét van csak, volt szerencsém anno naív kislányként kipróbálni az appot. Hát inkább hagyjuk is, olyan gyorsan töröltem ahogy csak lehet.

2020. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Mert a normális jó eséllyel talál társat magának app nélkül is.
2020. okt. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Azért mert aki számodra normális, az a férfi kell a nők többségének.
2020. okt. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Mert az eletben is. Ugyesen es kitartoan kell selejtezni, es ha rutinod lesz es szerencsed, nem feltetlenul hamar, de eleted parjat is megtalalhatod.

Ha nem volna mellesleg Covid, egy eletet le lehet elni ugy, hogy nem talalkozol azzal, aki kene, vagy latod, de nincs mod az ismerkedesre.

2020. okt. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
81%
Nem igazán értek egyet, nyilván nem a tindertől kell feltétlen várnod az igazit, bár én két kapcsolatomat köszönhetem neki. Ha már alapból úgy kezdesz ismerkedni, hogy megírod mik a szándékaid és leszűrőd az idiótákat akkor szerintem találhatsz megfelelő (nem szex)partnert. Nekem két kapcsolatom volt tinderről, az utóbbi még most is tart:) És az elsőnek is csak azért lett vége mert kiderült, hogy mégsem vagyunk egymásnak valók.
2020. okt. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
társkereső appok ilyenek. Vagy csak mutogatja magát (vagy az instagramját), vagy unatkozik, vagy csak dugni akar (nem akárkivel) vagy azért lyukadt ki ott, mert SENKI sem tud neki megfelelni.
2020. okt. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!