Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet örökre barátnő nélkül élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet örökre barátnő nélkül élni?

Figyelt kérdés
Nem nekem való a csajozás. Én nem tudok úgy viselkedni hogy bejöjjek a lányoknak.
2020. okt. 18. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem minden lánynak ugyanaz a típus jön be, úgyhogy...
2020. okt. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Neked igen.
2020. okt. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Lehet örökre barátnő nélkül élni, számtalan példa van rá, az más kérdés mennyire fog hiányozni. Ha úgy érzed nem neked való, könnyű dolgod van nélkülözni.
2020. okt. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Simán, ne értékeld túl a nőket, nem érnek annyit. :)
2020. okt. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Lehet csak minek... hiányzik nem, azért kérdezed? Szóval bocs, de ne picsogj, hanem nem állj meg próbálkozz tovább és tovább amíg nem találsz olyan lányt akinek bejössz. Neked való a csajozás vagy sem, ha nem csajozol akkor csajod sem lesz.
2020. okt. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Ha 24 évet már kibírtam, akkor a maradékot is kifogom, megszokás kérdése az egész. Nekem az lenne furcsa és szokatlan ha lenne csajom^^
2020. okt. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Barátnő nélkül lehet, szex nélkül nem érdemes. De amíg a prostitúció létező dolog, addig a dolog nem kivitelezhetetlen. Egy a fontos; a kettő ne mosódjon össze. Bármilyen jó is a csaj, bármilyen kedves is veled, sose legyél szerelmes egy prostiba!!!!!
2020. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Miért ne lehetne? Sokan élnek így akár kényszerből, akár saját elhatározásból. Én is elég sokáig éltem barátnő nélkül, aztán lett, megnősültem, később elváltam, most nincs senkim. Simán lehet boldognak lenni barátnővel és barátnő nélkül. És hasonlóan lehet az ember boldogtalan egyedül is, meg házasságban is. A kettőnek nem sok köze van egymáshoz.
2020. okt. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb egyedül. Ne akarj egy vérszívó piócát, aki csak lehúzna minden tekintetben. :)
2020. okt. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!