Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek sem egészséges az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem egészséges az hogy minden nap szomorú vagyok amiatt hogy nincs barátnőm, nem volt és, hogy soha nem is lesz?

Figyelt kérdés
Minden másba fektettem energiát az életemben kivéve a lányokkal kapcsolatban. Képtelen vagyok bármit is tenni. Az az igazság, hogy nem rendelkezem fantasztikus külsővel (szemüveges is vagyok). Viszont a mai napig úgy látom, hogy a lányok nem tekintenek rám "férfiként". Nem beszélgetnek velem, rám sem néznek ezért nem próbálkoztam náluk egyszer sem. 20/F

2018. dec. 4. 22:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem egyáltalán nem egészséges mindennap szomorúnak lenni. Ezt tapasztalatból mondom, mivel én is mindennap szomorú vagyok, de más okból.


"Minden másba fektettem energiát az életemben kivéve a lányokkal kapcsolatban."


Igen, ez lehet az egyik oka, hogy nem volt még barátnőd és, ha így folytatod akkor nem is lesz. Nem fog az öledbe hullani egy tökéletes boldog kapcsolat.


"Képtelen vagyok bármit is tenni. Az az igazság, hogy nem rendelkezem fantasztikus külsővel (szemüveges is vagyok)."


Nem kell fantasztikus külsővel rendelkezni és a szemüveg önmagában még vonzó is lehet. Legalábbis, ha egy nőn lehet szexi és vonzó akkor egy férfin is.


"Viszont a mai napig úgy látom, hogy a lányok nem tekintenek rám "férfiként"."


Ezt valószínűleg csak bemeséled magadnak, mivel te magad mondtad, hogy nem volt közöd egyhez sem.

2018. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Attól hogy szemüveges vagy még simán becsajozhatsz 😂

Bìrom mikor ilyen olcsó kifogásokkal jönnek a teremtés koronái. És igen a rinyádból az jön le hogy nem tartanak férfinak mert nem is azt sugárzod ki. Tökösség, határozottság, magabiztosság...meg humor ( azt nagyon szeretik 😂) A személyiségeden kellene elsősorban dolgoznod.

És kérdésedre is válaszolva nem egészséges, de pont amiatt szomorkodsz minden nap mert amiket felsoroltam hiányoznak.

2018. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Hja, hát ez nem egészséges! Én az év 365 napjából 270-ben örülök, hogy nincs barátnőm és élvezem az életet és meg vagyok győződve róla, hogy ez így tökéletes, a szabadságom úgysem adnám senkinek. A maradék 95 napban pedig zokogok, hogy milyen elcseszett az életem, és titkon a lelkem legmélyén mégis egy boldog kapcsolatban reménykedem, ilyenkor jól telezabálom magam, edzem, beletemetkezek a munkába, aztán könnyes szemmel ágyba bújok, majd másnap úgy kelek fel, mintha minden tökéletes lenne és élvezem az életet tovább. Találj hobbikat, dugópajtikat, zabálj sokat, sportolj, keress sok pénzt, érj el sikereket más területen, aztán az életed kb. 3/4e boldog lesz és csak az 1/4 lesz szar, nálam legalábbis ez van.
2018. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Dugópajtit hogy találhatnék? Nincs is rá esélyem.
2018. dec. 4. 22:41
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

Dugópajtit 😂😂😂

Ahozz is kell egy kis tökösség. Ha nem látnak férfinak a lányok pont annyira nem fogsz összehozni egyet mint egy kapcsolatot.

2018. dec. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor ez esélytelen.
2018. dec. 4. 22:54
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Én is valahogy így vagyok vele lányként, sajnos vannak olyan problémáim, amelyek tényleg alkalmatlanná tesznek egy egészséges párkapcsolatra, szóval ambivalens érzések kavarognak bennem a témát illetően.
2018. dec. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Mik azok a problémák kedves #7-es ha megkérdezhetem?
2018. dec. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Megkérdezheted, csak lehetőleg privátban, mert nem akarom szétoffolni a topicot.
2018. dec. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem egészséges, xard le őket nagy ívben, élj a tanulásnak/munkádnak/hobbidnak, stb. :) Egyedül boldogabb leszel hosszú távon is. :) F
2018. dec. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!