Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatalkori próbálkozások,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalkori próbálkozások, tapasztalatok kimaradtak, találhatok egy hosszú távú kapcsolatot elsőre?

Figyelt kérdés

Amikor a legtöbben elkezdenek ismerkedni, abban a korban én még korainak éreztem. Meg amúgy is zárkózott, kicsit önbizalom hiányos voltam, vagyok még most is.

Azok is lehetnek sikeresek akik nem időben kezdték?


2020. okt. 20. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy időben kezdeni?
2020. okt. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerinted a fiatalkori tapasztalatok milyenek? Mivel akkor még senki nem alkalmas normális párkapcsolatra, tele vannak az ilyenek fájdalommal, csalódással, sértésekkel, abortusszal stb. Ebből maradtál ki. Ne bánd egy percig se! A fél karomat odaadnám azért, ha visszamehetnék az időben és várhatnék a férjemre. Rengeteg sérülést és gyógyíthatatlan sebet spórolnék meg. Ostobaság, hogy minél több emberrel ismerkedsz, minél többel jársz, fekszel le, annál tapasztaltabb vagy, és annál jobb leszel párkapcsolat és szexualitás terén. Az ember az exeit mind hurcolja magával egy életen át, viszi bele a régit az új kapcsolatba. Senki sem ugyanaz az ember egy kapcsolat után, mint előtte. Lehet jönni azzal a rossz dumával, hogy ó én nem bánom, így lettem az, aki vagyok, meg ez is én vagyok, meg ezt tanultam, azt tanultam. Hülyeség. A szíve legmélyén 10ből 8 ember arra vágyik, hogy tiszta lappal újra kezdhesse. Szóval örülj neki, hogy a leendő barátnődet nem a korábbiakhoz fogod hasonlítgatni.
2020. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2+ meg a barátnőd is örülni fog neki, ha normális.
2020. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!