Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tapasztaltatoké hosszú távon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltatoké hosszú távon negatív hatását annak, hogy nem találtok párt, ha igen ez hogyan hatot a további próbálkozásra?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, diplomás a szabályában dolgozó. Még sosem volt barátnőm és ez okból még egy csók is csak egyszer jött össze.

Egyre jobban ki vagyok merülve és nem vagyok jó semmire. Ott tartok, hogy tömöm magamba a stressz oldókat, hogy éjszaka aludni és nappal koncentrálni tudjak. Pánik, stressz, szorongás, agresszivitás, tul sok elvárás magammal szemben és a legnagyobb szar, hogy ezek egymást váltják ki ...és tudom, hogy fő kiváltó oka az, hogy a tehetetlenség érzés ... hogy bármit is tegyek, vagy mondjak ..még azt is nehéz összehozni, hogy próbálkozzak valakinél. Ha meg sikerül is tul nyilvánvaló, hogy randizni akarok és fel akarom szedni.

Néha úgy érzem, hogy kezdek megőrülni és talán már az is vagyok....


Tapasztaltatok hasonlót ?


2017. szept. 28. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még csak 24 éves vagyok, de szerintem rengeteg negatív hatása van, hogy még mindig nem tudtam kiélni a szexuális vágyaimat. Kissé már én is be vagyok csavarodva, bár ez viszont néhány pozitív dolgot is hozott magával, pl sok gátlásom megszűnt, eltűntek a félelmeim.
2017. szept. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Ezzel én is így vagyok, azzal a kivétellel, hogy nem akarom görcsösen. Őszinte leszek, már nem is érdekel ez a párkereséses agyrém. Pontosabban érdekel, mert szeretnék már egy boldog kapcsolatot. Volt ugyan 2 hosszú kapcsolatom, de egyik sem volt tökéletes.


Annyi, de annyi próbálkozás van már mögöttem és mindig ugyan az a vége. És egy idő után ez rohadtul fárasztó ám. Most már ott tartok, hogy egy levelet sincs kedvem megírni vagy épp odamenni egy lányhoz. Azt hiszem ezt nevezik kiégésnek. Persze felmerül a kérdés, hogy akkor mit várok? Semmit. Tudom, kissé ellentmondásos, de én már belefáradtam a teljesíthetetlen elvárásokba.


Lehet itt jönni a kisugárzás, meg hozzáállás bölcsességekkel, de mind tudjuk, hogy semmi értelme.

Vannak kivételes esetek, de egy fecske még nem csinál nyarat.


Neked, kedves kérdező azt javaslom, hogy ne görcsölj ezen. Nincs semmi haszna. Ez olyan mint az adófizetés. Bele kell törődni. Megvan az esélyed rá, hogy megtalálod a párod, de ha görcsösen állsz hozzá, akkor csak kikészíted magad.

2017. szept. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
ez mind annak a jele hiányzik a legfontosabb személy az életedből... te magad.
2017. szept. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!