Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan nincsennek itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan nincsennek itt humoros nőies fel nem szívodó lányok? Troll kommenteket és egymásra mutogatos kommenteket nem kérek! 24 leszbikus

Figyelt kérdés

2020. okt. 21. 07:38
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
87%
Először is,hogy vannak itt lànyok, az egy elvetemült kérdés 😅
2020. okt. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Akis_hamis válasza:
77%
Nincsenek. Meg ahogy nézem vesszők sem. :D
2020. okt. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Figyelj szerintem nem a vesszőkön van itt a hangsúly hanem maga a kérdésen!

Férfiak véleményét nem kértem ,hacsak nőnek nem érzitek magatokat😑

2020. okt. 21. 07:56
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Jól mondjátok.
2020. okt. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Akis_hamis válasza:
70%

De bizony, a helyesírás elég fontos. Számomra rögtön mutat egy képet az illetőről.

Egyébként egy gyenge próbálkozás, gondolom pasi vagy.

2020. okt. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok pasi...

Ha nektek ez olyan jó érzés hogy mások kérdéseit széttrollkodjátok akkor szerintem nem is kell az oldalon lennetek!:)

2020. okt. 21. 08:13
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
😯😯
2020. okt. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

#5


Pasi az én vagyok.

Most komolyan nincs jobb dolga senkinek reggel mint egy ártatlan kérdésre befele szólogatni?? Ti minden téren tökéletesek vagytok, vagy mi a péló?? Elhiszem hogy nyomorult életetek van és így adjátok le a feszkót de ez szánalmas. Most ti komolyan erre veritek hogy mindenkinek szólogattok befele??

Ha nem tudtok valamihez 2 kedves szót szólni vagy a témához kapcsolódva, akkor nem is kellene szerintem. Ha meg tényleg annyira rossz napotok van, vagy tényleg az egész életetek szánalmas akkor ne máson vezessétek már le.

Miért jobb beszólogatni, mint más ember arcára mosolyt csalni?? Egyszer igazán kipróbálhatnátok azt a mentalitást, hogy nem kell az hogy másoknak is rossz legyen, csak mert nekem is rossz. Pár rossz szóval egy embernek jó néhány hetét is meg lehet nyomorítani, csak azért mert nagyon rosszkor jött neki. Most ti komolyan erre hajtottok??

Próbáljunk már meg kicsit kedvesebbek lenni.

Ne kössünk már bele olyanokba akiknek alapból rossz, őket kellene felvidítani. Én is sok emberre írtam már rá, mikor mondta, hogy "senki nem köszöntött fel valentin napon/szülinapomon" stb, 1-2 jó szó és már jobb kedve volt valakinek miattam. Vagy viziselő mókusos vidit szoktam még küldözgetni, és már szebb napja van valakinek. Próbáljátok ki nyugodtan, hogy nem beszóltok valakinek, hanem vigasztaltok valakit. Sokkal jobb érzés.

2020. okt. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Legyen humoros, de azért troll válaszokat ne... Ijj, öcsém, te csak gátolod a művészi szabadságot.
2020. okt. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem hinném....

Ez annyit jelent hogy normális válaszokat várok :)

És mivel lányoknak szól ,nem értem miért pasik írnak....

2020. okt. 21. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!