Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus fantáziára élveztem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus fantáziára élveztem el pillanatok alatt, sosem voltam még nővel, sohasem fantáziálok nőkről, mi a fene volt ez? 4. iksz jön lassan, most jönnék rá, hogy nőkhöz is vonzódom?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos személyre gondoltam, akit igazából nem ismerek. Egyszer beszélgettünk, ő számomra szokatlanul lelkes és barátságos volt, rengeteget dicsért és bókolt is.

Túlgondolom vajon, vagy volna értelme újra "arra járni" és ha megint megszólít, akkor bátrabban reagálni...?


12 évesen "pasiztam" hasonló elszántsággal, ez így működik, az új terepen újra kezdőnek érezni magamat normális dolog?

Évek óta nincs kapcsolatom, lehet, hogy nem amiatt, mert nem találkozom olyan férfival, aki érdekelne, hanem mert nem is igazán tudna férfi érdekelni...?



#maszturbálás #biszexualitás #jel #leszbikus fantázia
2020. okt. 17. 10:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Lassan ideje megismerned magad. Menj megint arra, aztán majd alakulnak a dolgok.
2020. okt. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%

A helyzet, pedig nagyon egyszerű! Túl régóta vagy egyedül. Kicsit meglódult a fantáziád! Ennyi az egész! Nekem is szokott ilyen lenni. (Pasi vagyok, s régóta egyedül.) d bizony néha nekem is meglódul a fantáziám bi irányba…

Ne gondold túl ezt az egészet…

2020. okt. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
52%

Nekem sincs senkim már legalább 5 éve, mégsem fantáziáltam férfiakról, mert lényegében akkor örülök, ha nem kell velük kommunikálnom, annyira nem értek hozzájuk. - (Én férfi vagyok)

Szóval az időre kár lenne fogni.

Kicsit elszomorító, hogy még ebben a korosztályban is aggódnom kell a bizonytalanság miatt, pedig azt hittem egy érett nőtől már stabilitás várható.

2020. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

A biszexualitás = instabilitás?


Bagdy E. prof. után szabadon? 👍

2020. okt. 17. 11:19
 5/27 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nincs olyan, hogy valaki 30+ nál "jön rá". Képtelenség, hogy egy felnőtt ember, aki tapasztalatokon keresztül kiismerte magát érzelmileg és szexuálisan, valamikor kiderüljön számára, miközben addig fel sem merült, mert az azt jelenti, hogy addig nem volt miről beszélni. Ez is annak bizonyítéka, hogy ez nem genetikai kérdés, mert ha csak az lenne, akkor serdülő korban legkésőbb mindenkinél egyértelmű lenne, ahogy elkezdenek működni a hormonok. Pszichés jelenség lehet nálad.
2020. okt. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%

Lehet csak eddig nem volt körülötted ilyen nő, aki fél keltette az érdeklődésedet.

Lehet csak az ismeretlen vonz, úgymond a "tabu"

Viszont egy biztos...

Ha ekkorát élveztél úgy, hogy csak rá gondoltál, akkor valami van, ez kétségtelen.

Szerintem ha ennyire kívánod a dolgot, sétálj arra ismét!

Aztán majd lesz valami.

F

2020. okt. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
23%

Nem ismerem az illetőt, csak a saját gondolataimat írom le.

Az identitászavar el tud fajulni abba az irányba, amikor az alany már semmilyen emberi lény iránt nem érez vonzalmat, vagy ha igen, akkor csak saját magához hasonló torz személyiséggel rendelkezők iránt, akikkel nem lehet egészséges kapcsolatot kialakítani.

Ezért írtam instabilitást, mert ez az állapot könnyen mehet el ilyen irányba. Saját magadon kell dolgoznod ahhoz, hogy újra rátalálj az identitásodra.

2020. okt. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
46%
Új dolog, tiltott, tabu, érdekes. Kipróbálva teljesen más.
2020. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Erről azt gondolom, hogy az önismeret egy élethosszig tartó tanulási folyamat. Meg akarom ismerni saját magamat - úgy, hogy közben folyamatosan változom én magam is - vagyis bukkanhatok számomra is új rétegre. A biszexualitás lehetősége tipikusan ilyen.

Nem tudok elképzelni romantikus kapcsolatot nővel továbbra sem, és szexuálisan sem vonzódtam korábban a saját nemem egy tagjához sem.

Nem hiszem, hogy világoknak kellene össszedőlnie egy ilyen felismeréstől...

Ha momentán házasságban élnék, akkor elmondanám a férjemnek, hogy képzeld Jenő, az jutott az eszembe, hogy ... és ez annyira felizgatott, hogy hű meg ha.

Aztán megbeszélnénk, hogy ennek mekkora jelentőséget tulajdonítsunk, hiszen nem beleszerettem Zsuzsiba, hanem szexuális értelemben éreztem vágyat arra, hogy megtegyünk egymással dolgokat.

Én emiatt a gondolat miatt nem válnék... ha a férjem igen, akkor segítek csomagolni.


Nem érzek akkora ellentmondást, mint amekkorát írsz.

Az akkor lenne, ha azt érezném, tévedés volt az eddigi összes kapcsolatom (ez nem igaz), sosem voltam még szerelmes féfiba (de, mint az ágyú), és jajjmostmilesz (semmi, vagy maximum tapasztalatot szerzek róla, hogy milyen érzés nőként egy nővel örömöt szerezni egymásnak).

2020. okt. 17. 11:50
 10/27 anonim ***** válasza:
78%

Hát akkor nincs itt semmi kérdés.

Tedd meg!

Valószínűleg nem fogod meg bánni.

Aztán majd lehet nyomod mind a 2 nemmel.

F

2020. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!