Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor a nő az ágyatokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a nő az ágyatokba bújt, rossz tapasztalatok voltak vele?

Figyelt kérdés

Nekem csak rossz. Tisztasági probléma stb. Ez borzalmas. Amikor az embernek ott van a lehetőség, akkor nem tud élni vele úgy, hogy jól essen. De persze nyilván ott , ahol pénz van, oda jobban előkészültek a nők, az komoly érdek, annál testben lélekben mindent bele. De...Én meg egyszerűen lenézve érzem magam, hogy nekem ilyen jutott mindig.


Meg egyre többször észrevettem, hogy nem használnak dezodort a nők. Hónaljból jön az a szag, ami megcsapja a másik oldalt, mikor elmegy mellette.



#tisztaság, nők
2020. okt. 21. 08:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen nőkkel ismerkedtél, de gobdolom nem válogattál sokat ha ilydn élményeid vannak :D
2020. okt. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk nem kéne minden nőt az ágyadba "bújtatni", aki szembe jön az utcán.
2020. okt. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nokent nem szoktam agyba bujni mas nokkel, de azt nem vettem eszre, hogy ne hasznalnanak dezodort, altalaban kellemes vagy semmilyen illatuk van a noknek, akikkel talalkozom. A dezodor nem hasznalasa inkabb ferfi szokas, sokan azt hiszik, boven eleg ha korbefujkaljak magukat az Axe-al, holott a golyos es hasonlo deok sokkal hatekonyabbak.
2020. okt. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon kevés olyan nővel találkoztam akik büdösek voltak.

Nem tudom te milyen körökben ismerkedsz.

Szerintem ha valaki igénytelen az már látszik azelőtt,hogy ágyba bújnál vele.Akkor miért jutsz el ilyenekkel az ágyig?

2020. okt. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy most jött rá a kérdező, hogy a nők is emberek és van szaguk.
2020. okt. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szegény kicsi Bombanős már annyira elkeseredett, hogy erről külön kérdést ír ki 😂😂

Egyedül ilyenkor sajnálom, hogy törölték a régi kérdéseit, mert ezzel be lehetne bizonyítani, hogy évek óta újra és újra regisztrálgat, de most meg majd jönni fog azzal, hogy keverem valakivel 🙄🙄

2020. okt. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Tudtam én, hogy ismerős valahonnan ez a szöveg. 220. válasz.

2020. okt. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes és aranyos, hogy próbáltok vetületet képezni, összehasonlítgatni másokkal. De nagyon kisstílűnek tartom, hogy éjjel-nappal itt vagytok és minden kérdés alá befurakodtok, csak éppen nem a kérdésre válaszoltok.
2020. okt. 21. 09:30
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

Jaj istenem... ide akkor nem érdemes válaszolni, mert bolond ez a kérdező.

Lehet ám venni tök élethű gumi nőket. Azoknak mondjuk műanyag szaguk van, de ha kiszellőzteted, akkor jobb lesz. Pár nap az erkélyen, aztán tudod is használni. Olyan nőt nem fogsz találni, akinek nincs valamilyen szaga/illata, mert bki emberek.

2020. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Persze, én vagyok a bolond, nem pedig te, aki megtalált egy embert hamis fikciókkal.


Lehet egy nő tiszta, finom illatot magára ölthet, akkor nem ő lesz a bűzös bagázs megtestesítője.

2020. okt. 21. 09:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!