Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok szerintetek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek ha egy srácnak 13 cm-es ott lenn, mekkora eséllyel talál barátnőt? Összejönnétek ilyen sráccal, ha egyébként minden más rendben?

Figyelt kérdés

2020. okt. 21. 11:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%

Kezdjük ott hogy találsz barátnőt, nem úgy kezdődik egy ismerkedés hogy szia Ödönke vagyok és 13 cm a brokim. Hidd el nem kíváncsi egy nő sem a méretedre (sőt f.kalapnak gondol ha előhozod a méreted) - az ember érdekli őket. Akkor derül ki amikor már ott vagy az ágyban - addigra viszont már emberileg meghódítottad a nőt. Ha az ágyban ügyesen használod akkor tökéletes lesz a lánynak.

Ja amúgy a 13 cm tök átlagos méret.

2020. okt. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy azon gondolkozok, hogy vajon én vagyok az egyetlen nő, akinek halvány lila fogalma sincs arról, hogy hány cm a partnerének?

4 éve élünk együtt, ebből nem sok időt töltöttünk azzal hogy vonalzóval méregessük.... nekem ez elég bizarr is lenne.

2020. okt. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
#12 nem csak te vagy így. 7 éve élek kapcsolatban, és nem tudom hány centis neki, sose kérdeztem, és vonalzóval se méregettem.
2020. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
36%
Ha szar vagy az ágyban úgyis megcsalnak, elhagynak, emiatt ne kegyenek ketségeid. Ezt okozhatja sok minden, hogy kicsi a farkad, hogy hamar elélvezel vagy csak egyszerűen rádun. Ez akkor is lehet ha amúgy MINDENT megteszel neki, sose hagyod kielégítetlenül. Illetve egyik nő sem vallja be magának se másnak, hogy igenis számít a méret. Lehet hogy nem méregetik, nem centizgetnek denha egyszer találkoznak egy nagyobb farkú pasival, aki még jó is az ágyban az lesz az etalon. És a 13cm nem nagy. Nem extrém kicsi de talán éppen, hogy eléri az átlagot. Átlagosnak lenni pedig szívás...
2020. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%

#14

Exemnek nagyobb volt mint a mostani páromnak, én NAGYON örülök hogy végre nem fáj minden egyes aktus elején..... Óriási tévhit, hogy minél nagyobb annál jobb.

2020. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
73%
Hossz nem számít csak a vastagság , bár sok nőnek nincs hüvelyi orgazmusa így azt sem értem.
2020. okt. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok lányok/hölgyek! :-) Még van, aki privát üzenetet is írt! ;) Komolyan mondom, úgy érzem visszakaptam a "rég elfeledett" önbizalmamból, nektek hála! :) Úgyhogy továbbra is jó a napom, juhhéé. És az uraknak is köszönöm a hozzászólásokat, nektek pacsi! (ment mindenkinek a zöld pipa részemről)
2020. okt. 21. 14:51
 18/22 anonim ***** válasza:
66%
Végre valaki, aki megérti, hogy nem mérettel kell csajozni és ekkora mérettel is simán lesz barátnője.
2020. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
80%
Vannak nők, akik akár egy másik nővel is elcsábulnak, pedig annak kereken 0 centiméteres van! Nem hiszem, hogy ezen múlik.
2020. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
45%
Ha verpenisz, akkor teljesen atlagos.
2020. okt. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!