Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mi mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi mit gondolnátok egy ilyen szituációban?

Figyelt kérdés
29 éves nő vagyok. Kis szorongással. Van egy srác a munkahelyen, akibe teljesen belezúgtam. Nagy cég, nincs munkakapcsolat ilyesmi. Szóval én nagyon zavarban vagyok ha látom és hol tudom kezelni, hol nem. Néha rá se merek nézni, néha napokig szemezünk, de mosolyon kívül sok egyértelmű jelet nem voltam képes küldeni. Tudom gáz, szedjem össze magam, igazából a szorongással kell valamit kezdeni és ez folyamatban de attól félek a srác azt hiszi nem érdekel komolyan. Közben meg állandóan az eszemben van. Szerintetek?
2019. nov. 27. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Amint kiderülne, hogy szorongásod van, menekülnék is, még ha rólad formázták is a szépség szobrát.
2019. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Valahogy el kell érni hogy beszélgessetek, vagy ha más nem akkor köszönj rá, vagy egy másik béna ötlet... Kérd meg hogy tekerje le az üdítő kupakját, mert te gyenge vagy hozzá😂
2019. nov. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nekem nem jönne át, hogy mi van. Mosolyogni elég sok munkatárs szokott. Ha látványosan zavarba jönnél előttem, akkor sem feltétlen az lenne az első gondolat, hogy biztos azért, mert belém zúgtál.


#1 Elég sok menekülésben lehet részed, a legtöbb embernél találni ehhez hasonló szintű kisebb szorongást (persze nem feltétlen társas érintkezéssel kapcsolatos).

2019. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Valahogy érd el, hogy tudja, hogy érdekled. Én azért nem lépek soha, mert nem látom, hogy tetszenék bárkinek is.
2019. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát bátorságot kell gyűjtenem akkor...
2019. nov. 27. 18:43
 6/13 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy néha látszólag zavarban van. Attól tartok tudja, hogy tetszik nekem és zavarja. Én meg emiatt se merek egyértelműbb lenni. Ez azokon a napokon van, mikor egymásra alig nézünk.

Néha meg kis mosoly is megy és szemezünk is gond nélkül.

Egy káosz az egész úgy érzem.

5 éve "pasiztam" utoljára.

2019. nov. 27. 19:04
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
6: Nem biztos, hogy zavarja, hanem lehet, hogy ő is pont úgy van vele, mint te, hogy nem tudja, hogyan léphetne.
2019. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Bár így lenne, utolsó.
2019. nov. 27. 19:06
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Szépen... Kedvesen... vicsorogj rá, mint egy megveszett, kiéhezett kutya. :))
2019. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha nem adsz egyértelmű jeleket ő sem tudja mit reagáljon.

Egyszer rá sem nézel, máskor szemeztek, ez így nehéz.

Ilyet azok a lányok szoktak csinálni akik amúgy kapcsolatban vannak, csak néha vágynak egy kis extra figyelemre. Máskor meg nem érdekli őket senki.

2019. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!