Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit gondolnátok egy olyan szép és kedves értelmesnek tűnő lányról akinek 17 évesen abortusza volt?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó csak érdekel mások véleménye. Adott egy nagyon szép normális lány akivel jól el is lehet beszélgetni minden szép és jó. Viszont megtudod, hogy 17 évesen (most 19) abortusza volt plusz még állítólag nemibetegsége is volt. Viszont ezek nem csak pletykák biztos forrásból tudod, hogy tényleg így történt. Ezek fényében ti ismerkednétek tovább? Persze lehet mondani, hogy "jaj mindenki követ el hibákat" meg egyéb dogmák de azért ez elárul pár dolgot, érdekes sok lány megússza ilyenek nélkül is ezt az időszakot még olyan is aki rosszabb családból származik de itt ez a körülmény sem állt fent. Igazából erről lehetne vitatkozni de nektek mi lenne a véleményetek?
2017. ápr. 14. 18:06
1 2
 1/14 Lazy Lover ***** válasza:
19%
semmit se! max elvinném nemi betegség vizsgálatra
2017. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Én elfelejteném a csajt.
2017. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
93%
Attólmég hogy volt abortusza még lehet egy normális lány én tovább ismerkednék vele:)
2017. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
Nem kezdenék vele. Lehet hibázni, de ez már nekem nem fér bele. Nincs felelősségérzete, és nem tudja vállalni a tettei következményeit.
2017. ápr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Azt gondolnám, hogy felelőtlen.
2017. ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Kíváncsi vagyok, hogy akik elítélik ezt a lányt, azok mit gondolnak arról akiről teherbe ejtette? Nem az ő felelőssége is lett volna? De persze, a lányt kell csak elítélni... Gusztustalan.
2017. ápr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%
6-os igen, gusztustalan. Ha nekem csúszott volna be, biztos, hogy nem hagytam volna ott a lányt, és biztos, hogy nem akartam volna elvetetni. Igen, tény, ilyenkor a lány nagyobbat szív, mert a srácról senki nem tudja meg, hogy felcsinált egy kis csajt, akinek abortusza volt. Ilyen az élet, a nő tud teherbe esni. Ettől függetlenül ugyanúgy elítélem, és ugyanúgy dobnám a lányt, akármennyire gusztustalan is. (4-es voltam)
2017. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az se jó, hogy elment abortuszra, de az se lenne jó, ha megtartotta volna a babát (akkor sem számít felelősségteljesnek, "minek kellett ennyi idősen szülni").


Érdekes az a hozzáállás, hogy a terhességért csak a nő felelős. Mintha a megcsinálásához nem két ember kellene.

2017. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Nehéz megítélni. Ha normális lány, miért ne? Nyilván bárkivel megeshet, hogy becsusszan egy terhesség, kapcsolatban is megesik. A nemi betegség már más, tartós kapcsolatban kicsi az esély erre, szóval gyanakodnék, hogy ribi. Alap az orvosi vizsgálat, mielőtt bármi testiség is lenne köztünk. 29F
2017. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem akarlak elkeseríteni, de amikor én voltam fiatal (20évvel ezelőtt) ez nem volt ritka jelenség. Fiatalon sok butaságot csinál az ember amit később esetleg megbán, ha levonja a megfelelő konzekvenciát akkor lehet belőle nagyon jó partner. Nem hibáztatnám a döntése miatt,mert 17-18évesen kevesen vállalnak be egy babát, ez a logikus döntés.
2017. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!