Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merem elmondani a múltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem elmondani a múltam, mit gondolnátok rólam férfiak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tudjátok milyen munkakörben dolgoztam sokáig. Svájcban, Németországban is. Most 27 éves vagyok és kiszálltam ebből. Szeretnék normális életet kezdeni, de félek egy rendes pasi soha sem tudna elfogadni emiatt. :(

És nem akarom hazugságban és a múltam kiderülésétől való rettegésben leélni az életem. :(


Nem tudom mit tegyek.



2017. jún. 10. 15:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
62%

1. ne zúdítsd rá rögtön senkire, mert hirtelen sokkoló lehet


2. ha úgy érzed, az illetővel komolyodik a dolog, akkor mondd el


3. ezzel azt kockáztatod, h. elveszíted, de legyen ez a kapcsolat erőpróbája, ha ennek ellenére is elfogad téged, tényleg szeret... ha meg lelép, annyit is ért a csávó, nem kár érte.


ha van kedved, írj privit, én szívesen meghallgatlak

2017. jún. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
78%

Hazudni nem szabad a párodnak.

nyíltan elmondhatod neki, ha megértő, és tényleg az igazi, megérti


de azért kísérd el a nemibeteg gondozóba...

2017. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
#2 Nem vagyok beteg. Papírom is van róla.
2017. jún. 10. 15:13
 4/35 anonim ***** válasza:
9%

Normális pasid kezdjük ott, hogy nem lesz:)

Feltéve ha igaz ez a borzadvány....:D

2017. jún. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Az pozitívum. Vagy nem tudom, lehet csak én vagyok így vele, mert egészségügyis vagyok. Az általános ( HIV, Hepa B-C, Lues, és még pár alap teszten kívül) én még kérnék párat.
2017. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Na megjött az első potyalesőnk már vártam "írj privit én meghallgatlak" :) :D
2017. jún. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

2es, meg ötös vagyok. Mint nő tudok csak hozzászólni, és nem feletted bíráskodni, csak úgy gondolj bele, ha te lennél a másik oldalon.


Fogadd el sajnos, hogy sok-sok ember egyszerűen ( tök mindegy ha a párjáról derül ki, megváltozik a vélemény) a prostituáltakat, legyen az ffi, vagy nő, nemi-beteggel telinek látja.

továbbá, olyannak, akinek..már ne haragudj, vagy nincs esze hogy tanuljon, vagy büdös a munka.

Illetve, gyomrot-forgató. Mennyi mindent megtettél-milyen undorító embereknek, akik prostikhoz mennek.


És netovább....nem tudom mióta vagytok együtt, de X időt már hazudtál neki. És ebbe kicsit látom a rációt, hogy lehet hogy én egy ex-prostival nem szívesen feküdnék le. Ezt joga lenne tudni a párodnak, már első érintkezésnél.



Tényleg nem kötekedésképp, vagy bíráskodás...de ezekre mind gondolj.

22L

2017. jún. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Bocs, hülye vagyok, nem tudom honnan vettem hogy most épp van valakid, pedig tényleg olvastam a leírást. Bocs, bocs, azt akkor ne vedd ide. Csak értelmezd jól-érted
2017. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen nő nekem sem kellene. Nem tudná értékelni a szexet.
2017. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
22%
Nem szükséges elmondani az igazat,le kell tagadni ha ilyesmi felmerül.Ez a te dolgod,senkinek semmi köze hozzá.
2017. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!