Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyaràzkodnàl olyannak, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyaràzkodnàl olyannak, aki nem hiv nem irkàl, nem keres tömondatokkal lezár, le se ejt, es egy idö mulva már te is lesz.rod, arra a kérdèsére mièrt nem írsz?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem netröl egy sraccal. Talalkoztunk egyszer.

Ugy volt, hpgy majd eljarkalunk ide oda együtt ismerkedünk stb.

Talan hétvégén jöhet is a következö talalkozo.


Csakhogy ezek utan erdekes modon nem keresett nem irt max annyit hogy szia, nem is erdeklödött a hétvége felöl sem, hétvégén én irtam rà hogy akkor megis mi van vele. Közhelyekkel lerázott. Nem találkoztunk.

Aztàn ezt a stilust hozta tovabbra is, hogy abszolut lesz.r.

neha ramir egy jo reggelt -et es ennyit fektet az egészbe.


Igy én azota szepen lassan elöször "pofonnak éreztem" hogy mit akarok en töle hétvégén mégis, aztan szomoru voltam, de még késöbb eljutottam oda hogy engem sem érdekel akkor. Visszairtam en is annyikat hogy szia. Es ossza be magának.


Most meg értetlenkedik azon hogyhogy nem irogatok neki(amugy nem èrtem ehhez sok ész kellene rájönnie hogy na ugyan mégis miért nem? Vagy csak játsza a hülyét? Vagy tényleg lövése se lenne rola?)


Igy most a helyemben neki állna bárki is magyarázkodni? Vagy mit lehet erre irni?


Mert ha azt irnàm amit szeretnék: mindenki azt kapja amit ad-akkor tartok attol hogy azt hiszi én kaparnék utàna es meg vagyok sértve, hogy nem hiv nem ir.

Igazábol megszivatnàm inkabb egy kicsit.


Tippek ötletek, vélemények?



#elövesz-eltesz mint egy rongyot -tipusu srac
2020. okt. 23. 15:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem süllyednék le odáig, hogy még több energiát fektessek az egészbe és szivatni akarjam. Elbúcsúznék és szarnék rá, egy ilyenen kát perc továbblépni.
2020. okt. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem. Mert nem erdekled igazan.
2020. okt. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igazad van. Azzal valoban én fektetnék bele több energiat.

Tényleg nem jo ötlet.

Csak zavar hogy ö erzi magát "felsöbbrendünek".


Most visszairtam annyit, hogy dehát én irtam .(persze a sziákra a sziákat valaszul.:))

2020. okt. 23. 15:44
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én tiltanám és kesz
2020. okt. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg reagálsz bármire, addig tényleg felsőbrendű. Szedd össze a tartásodat és töröld vagy tiltsd le és kész.
2020. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Pont azert nem tiltom mert pont ez lenne most ebben a szituacioban a gyengeség jele .


Jelenleg azt akarom hogy azt lassa hogy annyira se hat meg hogy tiltsam.


A facen volt is erröl egy hasonlo poszt. Sajnos nem tudom idezni jol de olyasmiröl szolt hogy nem töröllek az ismeröseim közül sem annyit sem erdemelsz hanem végignézheted hogy ennyire nem erdekelsz, hogy felölem mindegy az is hogy ismi vagy, vagy nem.

2020. okt. 23. 16:05
 7/15 A kérdező kommentje:
Szoval a tiltassal azt látné hogy sertve erzem magam rosszul esett stb ki tudott velem "cseszni"
2020. okt. 23. 16:05
 8/15 A kérdező kommentje:
*látná
2020. okt. 23. 16:06
 9/15 A kérdező kommentje:

A tiltàs a "háboru"feladàsa. Jelen esetben szerintem.


Exemtöl tanultam..ugy megsèrtett egyszee,hogy neki adtam egy pofont. A reakcioja, lenézö gunymosoly volt,amiben kb az volt "beleirva", hogy csak ennyit tudok es nem többet.nem tudok érvelni meggyözni öt, tiszteletet kivivni stb. Csak pofozkodni. Nevetséges.

2020. okt. 23. 16:09
 10/15 A kérdező kommentje:
Persze más szitukban siman tiltok bárkit. De most nema tiltás fogja megvedeni a "becsületem".
2020. okt. 23. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!