Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az öcsémre azt hiszik hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az öcsémre azt hiszik hogy a szeretőm! Mindenkinek magyarázkodjak?

Figyelt kérdés

Mindenki azt hiszi hogy az öcsém a szeretőm. Nagyon jóképű, iszonyat magas (195 cm) srác. 18 éves, de 28-nak nézik mindig. Nem hasonlítunk így elsőre, én szőke vagyok, ő világosbarna. A munkahelyemen is eljön néha hozzám és már hallottam pletykákat hogy megcsalom a pasimat. A szomszédaink is pletykálnak, hogy én egy ismeretlen pasit “fogadok” amíg a párom dolgozik. Mivel értelemszerűen ugyanaz a vezetéknevünk, így gyakran férj-feleségnek is hisznek minket. A postaládára is így van kiírva a név, mert a szüleink kettőnknek vették a lakást. Öcsém fog ideköltözni ha én elvégeztem az egyetemet és ő elkezdi.

Most álljak neki mindenkinek magyarázkodni?


2020. febr. 4. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Röhögd ki őket. Ez mindenki másnak cink, aki agyatlanul pletykál meg turkál mások életében.
2020. febr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva engem nem érdekelne. Aki ismer, az tudja, hogy milyen viszonyban vagyunk. Addig meg, amíg nem látnak smárolni meg kézen fogva járni, nem értem, milyen alapon hinnék szeretőnek. Azt meg normális ember nem csinálja a testvérével.
2020. febr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
El mondod max egyszer h ő az öcséd és kész. Aki nem érti az egy idióta. Ne törődj velük 😎
2020. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ulunk a tesommal a mekiben, o pedig krumplival etet :D Hivja a baratnoje telon, o pedig felveszi, beszelgetnek..persze kozben elhangzik a "dragam, picim stb" megszolitas. Mindekozben a tesom tovabbra is pakolja a krumplit a szamba (mindig akar etetni, mondvan, hogy keveset eszek:D). Ott nagyon megneztek bennunket a korulottunk ulok, mi pedig jot nevettunk. Amugy 30asok vagyunk mindketten. Nem erdekel, hogy idegenek mit gondolnak, akik pedig ismernek, tudjak, hogy testverek vagyunk!
2020. febr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi hasonlítunk egymásra tesómmal, de többször hitték már hogy együtt vagyunk

Szoktunk kettesben járni bulizni, nem egy ember jegyezte már meg mikor kiderült h a tesóm h azt hitte kavarunk vagy ilyesmi

Ha férfi és nő együtt mutatkozik, abból mindig jön a pletyka

Röhögni kell az ilyenen

2020. febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mindig azt hiszik hogy az öcsém a pasim sokat vgyunk együtt eljárunk ide oda,de hát kit érdekelnek...te tudod hogy nem az aztán kész.

Volt hogy a boltba egy ismerősöm aki nem ismeri a tesóm oda jött hogy na mivan besem mutatott a pasimat 😄

2020. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Öcsém 200 km-re él, de hazajött a családhoz a szülővárosunkba. Elment bulizni a régi barátokkal. Ott volt a buliban a nővérem is, beszélgettek, iszogattak. Még aznap este mindkettő párját bombázták a "jóakarók", hogy látták egy másik pasival/csajjal.
2020. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hú, nálunk volt már fordítva. Legalább két esetre emlékszem, amikor megkérdezték, hogy testvérek vagyunk-e. Ő 185 cm, szőke hajú, vékony testalkatú, én 154 cm, barnás-vörös hajú, átlagos testalkatú. 🤦‍♀️🤦‍♀️ Tényleg olyan, mintha testvérek lennénk. 🙄🤔 A mai napig nem értem, hogy mi járhatott a fejükben.

(Amúgy nem a szeretőm, a párom, csak a válaszokból eszembe jutott, hogy néha mekkora barmok az emberek)

2020. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én öcsémre azt hiszik, hogy a fiam. 19 év van köztünk. Közte és az én gyerekem között 3 év. Mikor kicsik voltak és vittem őket valahova mindenhol azt hitték ő a fiam.

Eleinte még magyarázkodtam (főleg mikor még nekem nem volt gyerekem és őt vittem a játszótérre , meg tologattam a babakocsiban) aztán egy idő után már nem érdekelt.


Van egy fiad is???

Igen van :)

ennyi

2020. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 Csak miattad nem írom le :D
2020. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!