Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A már "majdnem barátnőm" nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A már "majdnem barátnőm" nem tudtam elérni egész hétvégén. Az erre adott magyarázat után hogy döntenétek?

Figyelt kérdés

Én 29 vagyok, ő 28


Már 1 hónapja ismerkedünk, majdnem járásnak mondható.

Most hétvégén nem értem el, kinyomkodta a hívásaim. Majd hétfőn felhívott, és mondta, hogy "Bocsi kicsim, csak vendégem volt a hétvégén, egy régi ismerős, és előtte nem akartam telefonálni"


ti erre hogy reagálnátok? jól érzem, hogy hülyének vagyok nézve?



2016. aug. 17. 11:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Biztos a másik barátja volt. :D
2016. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem, nem. Mivel még csak majdnem barátnő. Még nem tudja hová tartotok. Vendég hall valamit, lehet azonnal lecsap kérdésekkel. Egyesek, 1-2 szót hallva, már is házasságot, babát vizionálnak:)
2016. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Kifejezetten modortalanságnak tartom, amikor valakinek arra van ideje, hogy kinyomkodja a telefont, de egy másik mozdulata nincs, amivel vagy egy üzenetet ír, hogy később hív vagy elfoglalt vagy úton van stb.

A mai okostelefonok még fel is kínálnak ilyen előregyártott üzeneteket.

Nem szeretem a bárdolatlan embereket.


(ha nekem valóban nincs időm, nem alkalmas a hívás, akkor nem nyomom ki, hanem egyszerűen nem veszem fel, megbeszélésen pl. lehalkítom, kikapcsolom a készüléket- tudom, nem mindenki számára evidens ez a fajta tisztelet sem)


Azt nem nagyon tudom értelmezni, hogy valakinek egész hétvégén, 72 órából nincs 2 perce egy sms-re sem, nem szeretem az ilyen magyarázatokat. Én is szoktam vendégeket fogadni, azért ott szokott lenni idő egy üzenetre, telefonra is akár, ezzel nem lesz neveletlen a házigazda sem.


Számomra elgondolkodtató lenne az eset, talán bántó is (főleg, ha előtte esetleg megbeszéltetek lehetséges programot, találkozót vagy egyszerűen csak azt, hogy beszéltek).

Lehetséges, hogy ő nem ugyanúgy gondolkodik a kapcsolatotokról, mint te?


Rákérdeznék, megbeszélném, a kapott válasz függvényében döntenék, de együtt tudok veled érezni.


39N

2016. aug. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Költőnő? ***** válasza:
88%
Smsre sem volt ideje ami fel perc... hát hmm.
2016. aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Hát figyelj ellehet gondolkozni ezen így mielőtt tovább lépsz vele. Egy az biztos már most nem tisztel téged annyira, hogy egy hétvége alatt legalább egy válasszal méltasson miért nyomogatta ki a telefont (ami egy nagyon gáz dolog önmagában is). Ez hülyének nézés felsőfokon, elég kiábrándító.
2016. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 fru_ ***** válasza:
65%
"hülyének vagyok nézve?" - elég valószínű.
2016. aug. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem jól gondolod, hogy hülyének vagy nézve
2016. aug. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
Csak etet a csaj. Mellesleg ez elég gerinctelen dolog.
2016. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
Ebben a tortenetben a "majdnem"-en van a hangsuly.
2016. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

Annyit meg tudott volna tenni, hogy ír egy sms-t, hogy bocs, vendég van hétvégén, nem érek rá, vasárnap este hívlak. Pont.

Te se hivogattad volna potyára.

2016. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!