Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi a baj velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a baj velem? Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Pont most utasított vissza megint egy srác, akivel már egy hónapja úgy tűnt, hogy alakul valami. De eddig az összes fiú ezt csinálta, akivel volt dolgom. 20 éves vagyok, egyetemista, 160cm 50kg, egy tök átlagos lánynak tartom magam. De borzasztóan magányos vagyok, soha nem volt még senkim. Csak 5 srác, aki visszautasította a kapcsolati szándékom. Jó lehet, hogy volt olyan, amelyikkel már az első randin lefeküdtem és lehet azért vagy nem tudom. De ez a mostani visszautasítás nagyon megvisel, már tényleg alig van önbizalmam és egész nap sírok. Annyira szerettem volna és próbáltam a legjobb formámat hozni. Olyan szerencsétlen vagyok komolysn. Soha nem fogok kelleni senkinek. Tudom, hogy nem ismertek, de szerintetek mi lehet a gond velem?

2020. okt. 24. 08:39
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A hibáim főleg azok, hogy túl rövidek a lábaim és minden zsír azokon van, túl unalmas vagyok semmi érdekes dolog nincs velem kapcsolatban, nagy a homlokom, túl alacsony vagyok, és hogy alapból nem nagyon van önbecsülésem a sok visszautasítás miatt
2020. okt. 24. 08:44
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Andrew Matthews - Hallgas a szívedre c. könyvét ajánlom. Én is voltam olyen esetben, és ez segített.

Nem pasi találásban, hanem szemléletben.

2020. okt. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanez van velem is!
2020. okt. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
5%
Jobb pasikat akarsz, mint amennyire jó csaj te vagy. Magad fölé lősz. 20 évesen annyi pasid lehetne, amennyit akarsz. 30f
2020. okt. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Persze ha jól lövöd be a szinted
2020. okt. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát azért átlagosnál egy kicsit sem volt jobb egyik sem, sőt.. kivéve az utolsó, ő tényleg sokkal jobb volt nálam, de tetszett neki a külsőm, többször is mondta, vagy lehet csak nem akart megbántani, nem tudom
2020. okt. 24. 09:17
 7/17 Hogyisvanez2.0 ***** válasza:
75%

Hát lányok, léteznek azok a pasik akik becsülnének titeket. Sajnos Ugyan úgy átsuhan a lányok figyelme a rendes pasikon mint fordítva!

Nekem ugyan ez a gondom csak a másik oldalon állok, teljesen átlagos külsejű srác vagyok, egyetemre járok, dolgozok, nem élek túl izgalmas életet és hiányzik belőle a nő. Bízom benne hogy előbb utóbb észrevesz valaki engem is :)

25/f

2020. okt. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Az is lehet nagyon látszik rajtad a kétségbeesett tapadás, ami kiábrándítja a fickóidat.
2020. okt. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
hol ismerkedsz? hogy mennek ezek a dolgok?
2020. okt. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Tinder, máshol nem tudok
2020. okt. 24. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!