Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertált, unalmas fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált, unalmas fiúval egy lány sem lesz hosszú távon együtt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok érdekes, nem pörög az élet körülöttem. Nem ülök egyész nap itthon, de nem vagyok egyáltalán társasági ember. Így sosem lesz egy lány sem mellettem hosszú távon?

Nem volt még barátnőm.


2020. okt. 24. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Még rövid távon sem.
2020. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek ez jön be. Én se élek nagy tásasági életet. Itt szerintem a hozzáállásoddal is van baj. Nem úgy állunk hozzá a dolgokhoz, hogy úgyse sikerül, stb. Tenned is kell érte! Ha személyesen nem megy az ismerkedés, keresgélj a táskeresőkön,én is úgy ismertem meg a férjem, aki hasonló, mint te.
2020. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
A pasimtól szexet, pizzát és ölelkezést várok. Ha társasági életet akarok élni, arra ott vannak a barátaim. Nem is értem hogy mi ez a mánia, hogy 0-24 legyenek egymásra tapadva a párok, és minden csütörtökön akciófilmbe illő kalandokat éljenek át.
2020. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%

Nem kell egymásra tapadva lenni, sőt. Pont az otthon ülő párokra jellemző ez. Kell az én-idő. Viszont ha én heti négyszer eljárok edzeni meg néha engem érdeklő tanfolyamokra hét végén, úgy tapasztalatom szerint ezt azok a férfiak tudják jól elviselni, akik szintén rendelkeznek hobbikkal, tehát értelmesen el tudják tölteni az időt egyedül is és nem pampognak hogy hova megyek már megint.

Másik: néha elutazni együtt jó dolog. Unalmas,otthonülő emberrel, aki szerint elég kirándulni a környező hegyekben, nem tudok mit kezdeni. Hétvégén mehetünk kirándulni a környező hegyekbe, de évente egyszer szeretek elmenni külföldre és szeretek élményeket, tapasztalatot szerezni. Ha nem ilyen mentalitású a másik, az csak nyűg mindkettőnknek. Ha pedig baráti köre sincs, akkor nagyobb valószínűséggel fogják zavarni őt az én barátaim.

2020. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Én is ilyen introvertált vagyok, viszonylag jóképű voltam így sok nőt megkaptam egyéjszakásra, vagy pár hónapos kapcsolatra. Nagy tapasztalatom van 36 éves férfiként, és tény, hogy egyik nő sem bírta ki velem sokáig, mert nem vagyok határozott, és visszahúzódó vagyok. Ők szakítottak velem emiatt (elmúlt a kémia). Szóval amit itt mondanak, az nem nagyon működik, ha vége az érzelmeknek és nincs semmi olyan amire fel lehet nézni már rád, akkor ki fog dobni az adott nő.
2020. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondom ezt úgy, hogy egyik barátnőmnek sem volt autója, mindig én vittem mindenhová őket, de a programokat ők találták ki (tesójukkal, barátnőikkel, haverjaikkal). Nekem egy barátom sem volt, ez zavarta is őket, tehát a 4 es jót mond. Pedig soha nem csüngtem egyik nyakán sem, de még így is zavarta őket. Példa: volt barátnőmnek volt testvére, neki egy jóképű tőlem 7 évvel fiatalabb párja, aki már akkor 23 évesen vállalkozó volt, állandóan hívogatták az ügyfelek, dőlt a pénz. Én meg csak szimpla biológus voltam. Kb a családja őt vette emberszámba, engem annyira nem, hiába voltam jólelkű. Az édesapja többször beteg volt nagyon, én vittem párszor sürgősen kórházba. Aztán 2 év után a csaj szakítani akart, az édesapja hozta meg a döntést, hogy nincs mellettem jövő, nem leszek soha jó gazdag, kemény, magabiztos családapa, akire fel lehet nézni. Aztán erre a tanácsra az exem kidobott. Szerettem nagyon. Tehát az az ember hozta meg a halálos íteletemet+a lánya, akinek a fenekét kinyaltam (milliót ráköltöttem), akinek az életét kétszer megmentettem.
2020. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem ettől függ, ismertem egy párt, a férfi minimálisan se volt társasági ember, mindig is zárkózott volt, nagyon-nagyon ritkán szólal meg, több mint 30 éve vannak együtt.
2020. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
mert ott a nő is olyan lehetetett, vagy valami extra toleráns luvnya (megcsalást is elnéző).
2020. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Introvertáltnak lehet párja, nálam követelmény is, hogy az legyen a férfi. Én is introvertált vagyok, a párom is az.

Unalmasnak lenni már nem olyan jó, ezen kell fejlesztened.

6-os, te meg örülj, hogy megszabadultál egy hülye tyúktól, akinek az apja mondja meg, kivel járjon, és felszínes bunkó családja van.

2020. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9


Na jó, de hogyan lesz valaki "nem unalmas"?


Lehet itt okoskodni, de az átlag magyar élete bizony unalmas 🤣


Nettó 150-ből nem lehet akciófilmbe illő életet élni

2020. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!