Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertált, unalmas fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált, unalmas fiúval egy lány sem lesz hosszú távon együtt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok érdekes, nem pörög az élet körülöttem. Nem ülök egyész nap itthon, de nem vagyok egyáltalán társasági ember. Így sosem lesz egy lány sem mellettem hosszú távon?

Nem volt még barátnőm.


2020. okt. 24. 15:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
42%
#10 Nem is azt mondom, hogy minden nap történjen valami, de lehessen vele beszélgetni érdekes dolgokról, legyen véleménye mindenről, legyen olvasott ember.
2020. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Milyen az "olvasott" ember? Mik azok az "érdekes" dolgok? Egy párkapcsolat úgyis a szexuális alapokon nyugszik, nem azon, hogy mennyire tudtok elbeszélgetni pl a relativitás elméletről 🤦


Na meg akkor egyszerűbb embernek nem is lehet soha élettársa? 😳

2020. nov. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!