Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka,hogy elszúrom akivel kb. már lehetne jó,de így sem olyan férfiba botlom,aki..?Sőt,valahol rosszabb és kevésbé megfelelő jön az után,aki kb bejött volna,nem jobb.

Figyelt kérdés

Azt sem értem,miért kell megélni,hogy a kapcsolatért,sőt a randiért is én feleljek?


Mikor valaki kb. bejön, én pergek túl már,sőt én kreatívabb vagyok mint a férfi,aki jött felém randi idején.


Tetszem külsőleg , szexuálisan is és tetszik a pasiknak ,hogy lelkesedem és pergek is. Majdnem,hogy én vagyok aki randizom-udvarlok és nem a férfi.


Aztán visszatérően kitörök és indulatos vagyok ,mert besokalok,hogy miért én tegyek egyedül a randiért és a kapcsolatért ismerkedés idején.


Aztán függni kezdek,hisz valahol van közös szexen túl is .


Erre vacakabb pasi,sőt nő is jön felém ,mikor ott tart,hogy vége.


Velük eleve semmi sem úgy működik,csak testileg tetszem és kb ,amit lát viselkedést és rám vetít valamit,ami..


Akkor volt jó még így is,mikor én kezdeményeztem,mivel akkor olyannal jöttem össze,akivel több közös akad . De akkor meg átment abba,hogyszinte én pezsegtettem a randit.



Körülöttem látom még az előnytelenebbek is párt alkotnak,már külsőleg és belsőleg is ,aki belül stabilabb,még ha külsőleg nem úgy vonzó .


Miért fogom ki visszatérően az olyan pasikat,akik szinte mozizzák a nőt és élvezik,hogy..?


Halad az idő és ezekbe botlom.


Sőt, akadt már fogyatékos is ,meg lelkisérült is,aki közeledett hozzám.


Vagy arrogáns akadt ,független kinézettől és egzisztenciától vagy esetlenbe botlottam .


Ráadásul,ha hibáztam pedig én elfogadtam hibáit is vagy mertem esendőbb oldalam mutatni,akkor fanyalogtak és kezdték lehúzni női önbizalmam és emberi értékem.


Lassan azt sem tudom ,hogy mi a normális megélve,mikor családomban más már párban van,sőt ismerős nő is .


Csinos vagyok,helyes és tudok mókázni,meglepni .

Annyira megélném már a jót .


4-5 éve ezzel szenvedek.


Ismerős pasik között,akikkel jól megvoltam,azok más férfiak voltak . Mellettük,nem fuladoztam lelkileg sem aktivításban .


Valamiért,akikkel úgy ismerkedem,pont ilyenek,mint amit fentebb leírtam.


Nem tudom,miért nem tudok olyan féfivel összejönni,mint ismerős férfi,akik voltak vagy akiket látok,hogy normáisabbak?



Így nem tudok nőként önbizalmat érezni,de emberileg sem.


Én szenvedélyesebb nő vagyok és kell a mozdulat a szikra az öröm ,életeliség férfi felől .


2020. okt. 27. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

A válasz: ki tudja?


Viszont a szöveg stílusa nem vonzó, "túl sok".

2020. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon csapongsz ez egyáltalán nem vonzó.Próbálj valamit szedni a hormonjaidra.
2020. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem sértésképp, de a szövegezésed zavaros, hosszú, csapongó és kusza. Szerintem először lelkiekben tedd rendbe magad.
2020. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!