Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik itt folyton szajkózzák,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt folyton szajkózzák, hogy egyedül az igazi, sosem kell kapcsolat, azok vajon hány évesek? Csak mert én 36 évesen (volt több kapcsolatom), nem úgy élem meg a dolgot, hogy ez tök trendi, tök vagány dolog. ÉS szerintem 40 felett még rosszabb...

Figyelt kérdés
Elhiszem, hogy 20-on évesen ez full jó dolog, meg szabadság, kötöttség mentesség, stb. De egy idő után mikor beszűkülnek a lehetőségek (30 felett már rosszabb a helyzet, a legtöbb normális nő már foglalt) és már válogatni sem lehet annyira (senki sem lesz egyre ,,adoniszabb" ahogy öregszik), mint pl 25 évesen, akkor érzi az ember, hogy ez már annyira nem okés...Persze tisztelem aki 40 felett is jól érzi magát egyedül és erős egyéniségnek tartom.
2020. szept. 16. 19:07
A kérdező szavazást indított:
30 alatti vagyok, ilyenkor még simán elfogadható az egyedüllét
30 alatti vagyok, ebben a korban sem happy a szingliség
30 és 40 közötti vagyok, mahd kicsattanok az erőtől és nem igénylem a párkapcsolatot
30 és 40 közötti vagyok, már érzem a kapcsolat hiányát, félek a forever alone szindrómától
40+ vagyok, boldog és kiegyensúlyozott, utazgatok, csak púp lenne a hátamra egy kapcsolat
40+ vagyok, már néha temetem magam, mert sosem lesz senkim, de valahol mélyen még bízom a dologban
35 szavazat
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva engem csak az motiválna kapcsolatra, hogy mi lesz öreg koromban, amikor várhatóan nem lesz jobb -sajnos- az idősgondozás és betegellátás. Akkor hasznos ha van otthon valaki, de ennyi.

Ettől függetlenül most van kapcsolat, de csak ilyen lightos távkapcsolat 200 kilométerről havi találkával, nem ilyen összeköltözős meg gyerekvállalós, azt nem is akar egyikünk sem.

32/F

2020. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
54%

Akár tetszik akár nem, megváltozott a világ. Kinyílt előttünk Európa. Lehet menni a jólétbe is, lehet falni 2 pofára az életet.

A hátam púpjára sem hiányozna család meg nyivákoló gyerekek!

2020. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
82%

Aki családcentrikus azt 30+-osként már zavarja ha nincs komoly kapcsolata, nincs gyereke.


Igen, borzasztó jó dolog egyedül, szabadon, kötetlenül jönni-menni mindaddig, amíg ripsz-ropsz rá nem jön az ember,hogy totál egyedül van.


Több kérdést is olvastam már itt azoktól akik a szüleikkel élnek 30-35-40 évesen, és kezdenek kétségbeesni,hogy mi lesz velük ha nem lesznek a szülők?


Én is azt látom magam körül,hogy amíg vannak független barátok, szülők, könnyebb egyedül enni, de ha a barátok családot alapítanak, a szülőket elveszítjük,pillanatok alatt egyedül lehet maradni. Addigra már körbe lehet utazni a világot,egzisztenciát lehet teremteni, anyagilag stabilizálódni...de egyedül ennek sok értelme nincs.

2020. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
#"könnyebb egyedül lenni"
2020. szept. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
50 felett vagyok, túl a nyivákolós kölkeken (na jó nem teljesen... ezek nyígnak még 25 felett is, de megoldom 😉), szal a hátam közepére sem kell egy tartósabb kapcsolat. 😅😊
2020. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Több kérdést is olvastam már itt azoktól akik a szüleikkel élnek 30-35-40 évesen, és kezdenek kétségbeesni,hogy mi lesz velük ha nem lesznek a szülők?


En is irtam mar ki egyszer egy ilyet. Nekem csak edesanyam van (testverem beteg, nem beszamithato), edesapam regen meghalt sajnos. Igy 36 evesen en is erzem mar ezt, h borzaszto lesz, ha egyszer egyedul maradok, se kapcsolat, se gyerek.

2020. szept. 16. 19:39
 7/42 A kérdező kommentje:
Utolso. Az megint mas ha vannak gyerekeid...
2020. szept. 16. 19:40
 8/42 anonim ***** válasza:
Kérdező, hol írja az előző,hogy van gyereke?
2020. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
81%

"50 felett vagyok, túl a nyivákolós kölkeken (na jó nem teljesen... ezek nyígnak még 25 felett is, de megoldom 😉), szal a hátam közepére sem kell egy tartósabb kapcsolat. 😅😊"



Szal...én is a hasonló korosztály vagyok, nőként. Van gyerekem, akit imádok. És van kapcsolatom,bár nem élünk együtt. Számomra ez így tökéletes.Nem szeretnék párkapcsolat nélkül lenni,annak ellenére,hogy vannak barátaim.

2020. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Nekem a párkapcsolat már nem kérdés #9. Nem a gyerekeim miatt, magam miatt. Azért, mert megtehetem. Van annyi szerettem (gyerekeim, szüleim, testvéreim, barátaim), hogy ne ez legyen a prioritás. De idáig el kell jutni..
2020. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!