Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha már annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már annyira nem vagyok fiatal (37) fèrfi, 8 ève nincs senkim (csak ronda nők lennènek rám, de èn atlagos fèrfi vagyok) ès már nagyon nem bírom elviselni az elutasítást?

Figyelt kérdés
Sokszor probalkozok, nekem tetszo 26+ eves nőknèl pl bevasarlokozpontokban, kvzokban, moziban, stb. De nincs semmi pozitiv. Már nagyon fáj a sok elutasitas (nincs depresszio ellen valami jo gyogyszer?). Nagyon sokszor kibukik ott belolem a düh, a harag es földig alázom a nőt, aki èppen elutasitott. Sírva rohannak el sokszor. Nem ilyen vagyok, nem tehetek rola, de nagyon fáj mar ez ennyi idosen. Szinte minden ismerosom mar házas, vagy regota kapcsolatban èl, csak en vagyok ennyire szerencsetlen.
2020. okt. 28. 14:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

Kezdj el edzeni,sportosabb leszel aztán ki tudja mi lesz?

Közben sokkal pozitívabb tudsz majd lenni,közben interneten tanulmányozd a nőket mert mindig van valami amit érdemes tanulni stb..

Sok sikert és kitartás.

2020. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Hellmano ***** válasza:
76%
Jól írod szedj gyógyszert, mert úgy látom agresszív leszel, ha elutasítást kapsz és lehet egyszer ez az agresszió már olyan mértéket ölt egy elutasítás után, amit megfogsz bánni (nekiesel azt megerőszakolás után végzel vele).
2020. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

"Nem ilyen vagyok"

De, pont ilyen vagy. Nem csoda, hogy senkinek sem kellesz.


35F

2020. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Nincs ronda nő 30 alatt meg pláne! Ha elutasításra, elkezdesz hisztizni káromkodni sírni,37 éves fejjel ne csodálkozz, hogy egyedül vagy. Ha nő lennék, már ez alapján nekem se kellenél. Először szedd össze magad, aztán ismerkedj. 52 F
2020. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj hogy magadat átlagosnak gondoló mélyen átlag alatti vagy. Kb a padlón fetrengsz a pszichopata kéjgyilkosok mellett.


Na ezért nem lesz nőd.

2020. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Kamu.
2020. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, ez vagy kamu, vagy kezeltesd magad.
2020. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
minek kezeltetni? A nőket kellene, hogy ne utasítanak vissza. Ennyi basszus
2020. okt. 28. 17:02
 9/16 anonim ***** válasza:
Ok, a kérdés kitaláció, jelentve.
2020. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ez komoly kérdés, nem kitaláció
2020. okt. 28. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!