Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme van úgy 30 felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van úgy 30 felett eljárogatni ide-oda vásárolni, menni koncertekre-kirándulni, közösségi hobbidban részt venni (pl társastánc), ha nem vagy jóképű, annyira fiatal sem vagy férfiként és a nők 99%-a nem is tekint rád potenciális partnerként?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ezeket kizárni a gondoltból és szimplán jól érezni magad anékül, h ne vágyódnál egy társra? 35 F.
2020. okt. 29. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Jó részegnek kell lenni ehhez, hogy jól érezd magad így is.
2020. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Azt kellene tudatosítanod magadban, hogy nem attól leszel boldog, ha van melletted valaki. Hidd el sokszor több idegesség, kompromisszum, nyűg van vele, mintha egyedül lennél, bár nem mondom, hogy nem éri meg.

Ha kiegyensúlyozottságot, életigenlést sugárzol, az pont elég, hogy felkeltsd valaki érdeklődését, ahhoz viszont jól jönnek ezek a közösségi programok.

2020. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Márpedig olvastam itt ilyen kérdést pár hónapja, és majd minden férfi azt írta, meg nő is, hogy nem azért megy oda, hogy csajozzon-pasizzon, hanem kikapcsolódjon, jól érezze magát, feltöltődjön. De én nehezen tudok így, ha a másik nem levegőnek néz. Gondolom fejben dől el a dolog.
2020. okt. 29. 15:42
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Mert te csajozni akarsz

En meg csak kikapcsolodni

Ha te is csak kikapcsoldni akarnal nem lenne gond de te csajozni akarsz.

Ennyi

2020. okt. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4. igaz, ezt kellene fejben letisztáznom
2020. okt. 29. 15:46
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem rosszindulatból, és nem viccként mondom, de előtte menj el egy igazán szép elite k**úrvához , aztán mehetsz tombolni.
2020. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok jóképű, de eljárok ilyenekre, vagy ehhez hasonlókra, mert:


- ezeket a programokat egyedül is élvezem

- mert ezeken a programokon jó társaság van, jó arc férfiakkal, nőkkel találkozom (akik nagy része amúgy nekem sem potenciális partner ilyen-olyan okokból)

- mert annak ellenére, hogy nem vagyok jóképű simán tudok ismerkedni ilyen programokon, ha van egy kis idő dumálni, megismer a másik, és nem csak az számít neki, hogy beléptem a programra, és hűű, megjött a jó pasi


bónusz válasz: sokszor az ilyen programokon nem találok senkit, de megnyit számomra más programot, vagy más társaságot, például elhozza az egyik nő a barátnőjét, vagy a nővérét, akivel már megvan a kémia akár az elejétől

2020. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sunshinedoll ***** válasza:
80%

Nem tudom, hogy a szánalomnak és szomorúságnak mekkora foka az, ha valakinek az életcélja az hogy a nők (az összes ???) jóképűnek találják és a nők miatt jár el szórakozni :D


Ha én elmegyek valahová, azért megyek, mert érdekel és jól akarom érezni magam, nem azért, mert pasit szeretnék .

2020. okt. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

"mert érdekel és jól akarom érezni magam, nem azért, mert pasit szeretnék"


Nem a kérdező védelmében, mert ő nevetséges vagy szánalmas (ezt még nem tudtam eldönteni), de férfiként nem élheted így az életd.



Nőként elég eljárnod, hogy jól érezd magad, és úgyis jönnek a próbálkozók, akiket lepattintasz, vagy ha szimpatikus akkor elfogadsz.


Férfiként viszont ha nem próbálkozol, akkor 0 esélyed van arra, hogy ismerkedj, így muszáj vagy eljárni ÉS próbálkozni.

2020. okt. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Ha ronda és csóró is vagy, akkor semmi.
2020. okt. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!