Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikertelen pasik és nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelen pasik és nők miért hangsúlyozzák, hogy ők nagyon tudnak szeretni?

Figyelt kérdés
Ezzel a szlogennel próbálják magukat eladni. Na, most akkor vagy nincs igény a nagy szeretetre, vagy nem is szeretnek olyan nagyon. Vagy más?
2020. okt. 30. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Engem ez az egesz mondat idegesit.
2020. okt. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engem is.
2020. okt. 30. 08:54
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
A sikeresek is tudnak nagyon szeretni, csak ok azt hiszik, hogy nem. Mert nekik kb az a kep el a fejukben, ha lenne vegre egy parjuk, akkor ot orokre szeretnek, minden idilli lenne orokre, stb. Csak a tapasztalatlansaguk miatt nem tudjak, mennyi problema felmerulhet, ami megoli ezt a nagy szeretetet, nem azert mennek tonkre kapcsolatok es kezdenek ujakba az emberek, mert senki nem szereti elegge a parjat.
2020. okt. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem mint egyetlen erősségüket, úgy próbálják kiemelni.
2020. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy baromság. Aki ilyenekkel akár " kampanyolni" , azt jobb gyorsan elfelejteni.
2020. okt. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Mert nem tudnak kb semmi mást felmutatni.
2020. okt. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ettől én is kivagyok, több okból is.

- maga az, hogy ki mennyire szeret, semmit nem jelent - az, hogy hogy mutatja ki a szeretetét, az a fontos...

szerethet engem vki nagyon, és akár én is őt, de ha nem olyan módon mutatja ki, ahogy én szeretem, megőrülnék mellette. Főleg hogy sokan ezt a beteges ajnározást értik "nagyon szeretés" alatt, a féltékenykedést, a hajbókolást, a piedesztálra emelést, azt, hogy nem hagyják, hogy a nő egyedül csináljon bármit... ettől engem a hideg kiráz

- ha eddig nem voltak kapcsolatban, nem is tudhatják, hogy az jó-e, ahogyan ők szeretnek

- ez a mondat arra is enged következtetni, hogy szerinte csak ők, a sikertelenek tudnak nagyon szeretni, a sikeresek nem... és ezzel gyakorlatilag a nőket is szapulják, mert ezek szerint minden nő rosszul választ

2020. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!