Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha még nem volt párkapcsolatom 22 évesen?

Figyelt kérdés

Semmi nem volt eddig.

Elkésve érzem magam.

Vannak olyanok akiknek volt kapcsolatuk de inkább ne lett volna, mert nem érezték jól magukat benne?

Fiú vagyok.


2020. okt. 30. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
Nem annyira normális, valamit változtatnod kell.
2020. okt. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Normális, nekem sem volt még
2020. okt. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%
Nem normális, és jól érzed el vagy késve. Húzz bele apám, mert hamar a 25 éves szüzek, utána a 30+ os szüzek táborában leszel, onnan pedig egyenes az út a koporsóig tartó magányba.
2020. okt. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy én azt nem értem, hogy a fiúk/ férfiak ilyenkor mit gondolnak. Azért szerintem többségébe nekik kell kezdeményezni. De ha nem is legalább ne siránkoznának annyit.
2020. okt. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!