Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális 26 évesen attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális 26 évesen attól tartanom, hogy soha nem lesz már normális párkapcsolatom, családom?

Figyelt kérdés
Eddig se nagyon jött össze ezen a téren semmi és már nem hiszem, hogy változna ez a tendencia. Félig-meddig már elfogadtam, egészen el tudom foglalni magam, csak nem tudom elképzelni, hogy hogy fogok így egy életet leélni (egyedül, saját család nélkül).
2018. jan. 25. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

Nem, ez nem normális érzés, ezt felejtsd el.

Fejleszd magad, menj emberek közé és ismerkedj a való életben!

2018. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
A dolgok halála, ha már te magad is elfogadod, beletörődsz, sajnálod önmagad. Na így tényleg nehéz. Gondold végig, hogy mit csinálsz rosszul és változtass. Más emberekkel találj valódi élő kapcsolatokat és jönni fog, de ne akard görcsösen.
2018. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Járok emberek közé, nem csak otthon ülök, nem erről van szó. Csak már nem is akarom kergetni azt, ami nyilvánvalóan nekem nem fog összejönni.
2018. jan. 25. 12:40
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Errol mindig Jozsef Attila vers jut eszembe.


Nem ,nem kell beletorodni.

2018. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát igen, reális. :D

A válásom után nekem sincs párkapcsolatom, de normálisabb is az életem nélküle. :D 38/F

2018. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Minden esély meg van rá, nagyon durva a helyzet.


Durvább mint gondoltam, és ugy néz ki ez csak romlik közben mi meg öregszünk pukkanunk egyre jobban le lelkileg is szóval az esélyek tendálnak a nullához.


Bár ne kéne ezt írnom de iszonyat elszálltak magukról sokan.


Biztos bennem van a hiba de eddig mindenkinek csalódnom kellett pedig mindent megpróbáltam.


Rengeteg az Önjelölt pszihologus a felszínes az irrálusan magas mércés a hazug a képmutató, akik csalódtak vagy meghasonulva ugyanazt csinálják vagy szinglikké' válnak.


Sok az érdek a kísértés a nagy versenypiac.

A sznobság a rongyrázás



Sokan nem veszik figyelembe pl ha valaki hátrányos helyzetből indul a szüleinek köszönhetően és elitélik..


Egy 30 évesnek már lehetne lakása karrierje jo kocsija szocköre csúcsra járatot hobbija edzett szép teste sűrű haja stb...


Nos ezt vagy van aki kicsit később éri el vagy van aki el sem éri.


Hisz emberek vagyunk hibákkal esendőséggel érzelmekkel reményekkel.


A visszautasitottság hatására reményvesztettség elfásulás.


Így ért véget korunk utolsó társadalma az Új világ előtt.

Hiszem Albert Pike lefektette az alap gondolatokat sok sok évvel ezelőtt.



F 30

2018. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem korfüggő hogy lesz-e normális kapcsolatod.
2018. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nyugi, én is pontosan ugyanezt erzem tesó!

:(

31/F

2018. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

26 évesen találtam meg azt a férif, akivel a közös jövőnket tervezzük.



Az exem meg 34 és egyedül van. Nem vagy lemaradva semmiről :)

2018. jan. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Gábor19... ***** válasza:

Igen, ez érthető hogy így érzel.

Én is így vagyok ezzel. 25 éves koromban törődtem bele hogy ha addig nem sikerült egy nőt sem meghódítanom, akkor már felesleges eröltetnem a párkeresést.

2018. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!