Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 21 évesen nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 21 évesen nem volt még normális párkapcsolatom, akkor van esélyem hogy lesz még?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, sosem volt barátnőm, szerintetek lehet így, hogy nincs semmi tapasztalatom benne. Meg ha eddig nem volt akkor mennyi az esély hogy változni fog ez...:/


Itt a Gyakorin pár lánynak küldtem képet magamról, és azt írtál általában, hogy: szimpatikus vagyok, átlagos kinézetem van, helyes vagyok, és nem értik hogy hogy nem volt még barátnőm. Bár szerintem nem nézek ki jól egyáltalán, lehet h csak megnyugtatás miatt írták ezeket. De ha igazak amiket írtak akkor valószínüleg a személyiségem a gond, amit tudok is hogy pontosan mi a gond. De nem tudok rajta változtatni, mert introvertált személyiségű vagyok és nehezen ismerkedem...:(


Szerintetek mit csináljak?

Üdv.


2018. júl. 31. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

24 éves koromig nem volt nőm, addig szűz is voltam

részegen smároltak csak velem a nők.


most van nőm, oké minden, szal neked is lehet.

ja és ne itt csicskulj meg ilyenek.

2018. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
gyere vissza ezzel a kérdéssel 10 év múlva.
2018. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nincs
2018. júl. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 3.14159265357989 ***** válasza:
Egyik barátnőmnek 22 évesen lett először párkapcsolata. :D Szegényt mondjuk már otthon piszkálták (engem is, pedig még csak 20 vagyok...), de szerintem 23-24 éves korig nem kell aggódni, az csak azt jelenti, hogy nem találtad még meg, akivel egymást keresitek. :) Ne add fel, maximum 3-4 év múlva ess kétségbe, addig semmiképp! Nem mindenki kezdi ezt korán, és talán jobb így, hogy érett fejjel vágsz bele. :)
2018. júl. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

" De nem tudok rajta változtatni, mert introvertált személyiségű vagyok és nehezen ismerkedem..."


Ez egy tévhit, és önkorlátozó mondat.Az introvertáltság, és a nyitás képessége nem zárják ki egymást.


"21 éves fiú vagyok, sosem volt barátnőm, szerintetek lehet így, "


Itt van a kutya elásva, te egy kisfiú vagy.Tehát fel kellene nőnöd a férfiak közé, hogy ha nőt akarsz.


A te problémád az, hogy fogalmad sincs mit kezdj egy nővel, ebben biztos vagyok, süt a soraidból.


Mi a helyzet a férfi mintáddal?Apád?Milyen ember, mellette nőttél fel?

2018. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én kommunikációmon javítottam, és úgy sikerült elérnem azt, amit szeretnék
2018. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
Egy rakás szerencsétlenség vagy! A nőknek igazi pasi kell! A normális férfiak meg oviban kezdik a nőkkel való kommunikáció tanulását. Igen, a kisházban! Aztán már általános suliban sokat kell a (még kis)nőket kergetni, megtapasztalni hogy mire hogyan reagálnak és megcsókolni őket! Középsuliban diákszerelmek, majd LEGKÉSŐBB 18 évesen komoly kapcsolatba kezdeni és elveszíteni a szüzességedet! Te ehhez képest sehol sem vagy! Hosszú folyamat megtanulni az életet!
2018. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7 es!

Nagyon igaz az amit írsz.....:(

2018. júl. 31. 20:57
 9/10 Szergej55 ***** válasza:
78%
Mi a tökért ne lehetne? Tudtommal senki sem úgy született, hogy már az anyaméhben 2 partnere volt, és mindenki fosik előtte, ez természetes. De ha életed központi problémájává teszed ezt, akkor biztos, hogy sokkal nehezebb lesz megoldani, mint olyan dolgokra figyelni, ahol több fölös energiát kötsz le.
2018. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A #7-es bődületesen nagy baromságokat hordott össze, durván általánosít, szerintem egy konzervatív, begyepesedett nagymama vagy nagypapa írta azt a választ xD

Nem vagy még nagy bajban kérdező nyugi, nekem 24/F-ként jött össze elsőnek.

2020. okt. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!