Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenki könnyen tud párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki könnyen tud párt találni?

Figyelt kérdés

Úgy látom hogy szinte mindenkinek természetes az hogy párja van. Én nekem meg hihetetlen lenne az hogy legyen barátnőm.

Annyira rossz mert úgy látom hogy másoknak könnyen megy nekem még nagyon nehéz. Szinte lehetetlen.


2020. okt. 30. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Olvasgass már kicsit a kérdések, válaszok között, és rájössz, hogy milyen sok magányos, elkeseredett ember van. Aki meg nagy szerencsével talált vkit, ott sem fenékig tejfel minden. Megcsalások, hazudozás, boldogtalanság, akármerre nézek. Pont, hogy a boldog párkapcsolat ritka mint fehér olló.
2020. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
ha nő, akkor igen, ha pasi és átlagos, akkor vért izzadva, ha rond, kb akkor sehogy vagy ha van pénze-azzal
2020. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerencse is kell hozzá. Nos abból nekem se jutott sok 25F
2020. okt. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Egyáltalán nem könnyű. Nekem mind két oldalról vannak ismerőseim. Van aki mindig összemákol magának valami csajt, és vagyok én, meg pár haverom akiknek sehogy nem jön össze.

Két komoly több éves kapcsolatom volt, meg néhány rövidebb, de most majd 3 éve semmi értelmes nem akad be, és akármennyire is próbálom mentálisan tréningelni magam, baromira nehéz pozitívnak maradni egy ponton túl.

2020. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Utolso. Ilyenkor kell minden not leszolitani es ismerkedesre ösztökèlni őket barmi áron
2020. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös, próbáltam azt is. Eleinte jó volt, meg egy ponton egészen jól bele is jöttem, de valahogy ott is elakadtam egy résznél.

Még ha szereztem is kontaktot a lányoktól, akkor is elbénáztam chaten, nem sikerült randiig eljutni, csak 1-2 esetben, de azokból se lett semmi.

2020. okt. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyanez a kérdés fogalmazódott meg bennem is. A legtöbb ember párkapcsolatban van, boldogban boldogtalanban. És az a vicc, ha megkérdezed őket, hogyan jöttek össze, a legközhelyesebb dolgokat fogják mondani.


Munkahelyen, társkeresőn, ismerős által, hobbi által, stb... Nem tűnik olyan nehéznek ugye?


Az én hobbimnál is levegőnek néznek a nők, ismerősök nem segítenek mondván ők nem lesznek kerítők, munkahelyen ugyanazokkal a nőkkel találkozok és már házasok, társkeresőn nem válaszol senki.


Ennyi

2020. okt. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Utolsóval abszolút tudok rezonálni. Ugyanez a szitu.
2020. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
7-8. Dettó. Segítség nincs, bezzeg a kolléganők mindig kérdik, hogy na 35 vagy, van-e már menyasszony? Ha meg semmi reakció, akkor ismét elkönyvelik, hogy szerencsétlen lúzer agglegény
2020. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!