Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan mindenki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Most komolyan mindenki azt írja hogy aki görcsösen keres párt, az azért nem talál vagy valami ilyesmi?

Figyelt kérdés
Akinek már sok éve nincs párkapcsolata, az nem hiszem hogy azért nem talál mert görcsösen keres, de hát mit-kit keresne ha egyszerüen esélyt se adtak rá hogy keressen, és még mielőtt ismerkedne lerázzák? Az ilyen előbb utóbb feladja. És nem keres! Eltelik egy időszak és újra keres, és újra nem. Mert értem miköze a görcsös keresésnek a sikertelenséghez! Volt olyan időszak mikor mikor keresgéltem párt, de volt olyan időszak mikor nem! És mikor nem keresgéltem akkor sem történt semmi, talán 2 évig nem kerestem gorcsösen ahogy szokták mondani. Aki átlagos annak mind egy hogy keresi-e vagy nem, így se meg úgy se lesz párja?
2020. máj. 2. 18:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Azért nem talál mert csúnya és/vagy szegény.
2020. máj. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szerintem is.
2020. máj. 2. 18:32
 3/20 anonim ***** válasza:
41%
próbálnak okosat mondani. kapcsolatot lehet találni könnyedén, de olyat, akivel komolyan lehet tervezni, összeilletek, azt nagyon nehezen. És ez idő... évek.
2020. máj. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
3. Van akinek még egy randi se jön össze!
2020. máj. 2. 18:34
 5/20 A kérdező kommentje:

Tehát te is okosat próbáltál mondani?


Nekem még az se jön össze hogy vissza írjanak társkeresőn, az sem hogy az életbe tetszenék valakinek! De bezzeg a körülöttem lévő pasinak mindbek van csaja, felesége, családja. Nem értem hogy csinálják.

2020. máj. 2. 18:36
 6/20 anonim ***** válasza:
30%
Ezt itt általában párkapcsolatban élő nők szokták hangoztatni. Sült hús mellől könnyű okosnak lenni.
2020. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Én egyetemen dolgozom. Megcáfolom, hogy azért nincs vlkinek párja mert csúnya vagy szegény. Hiszem, h. mindenki megtalálhatja a társát. Nem egy ilyen love storyt láttam az egyetemen: egy egész testén ekcémás, hámló bőrű diák talált magának egy szerető társat, már esküvőjük is volt;egy tolószékes, a kezét is alig mozgató lánynak is nemrég volt az esküvője egy ép, kedves, helyes fiúval; még sorolhatnám miket láttam a munkám során.. Szerencse kell, nyitottság, pozitivitás.
2020. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

Csak egy elmélet.

Úgy gondolom, nem azért nem talál elsősorban valaki párt, mert görcsösen akarja, hanem mert ettől várja azt, hogy az élete elinduljon.


Teszem azt, ha annyiból áll jelenleg az életed, hogy elmész dolgozni, hazafelé menet be a boltba majd irány haza akkor hiába is várod.


Nézhetsz ki jól, ha mellette unalmas vagy, nem érdekel semmi és nem is nagyon akarsz semmit csinálni a szabadidődben.

Ha van valami amit szeretsz csinálni és ott találkozol egy szimpatikus személlyel akkor már eleve van egy közös pontotok amiről rengeteget tudtok beszélgetni és közösen csinálni is .


Ez csak saját vélemény, de úgy gondolom, hogy olyan emberré kellene válnod akivel szeretnének közös időt eltölteni.

2020. máj. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Csak legyen olyan aki szóba állna velem. :D
2020. máj. 2. 19:02
 10/20 anonim ***** válasza:
17%
A pénz számit csak. Ha nincs pénzed nincs jo autód lakásod akkor nemlessz nőd.a nők csak erre mennek. Akármit mondanak de a végén ugyis kiderül ez az ami a lényeg. Ha pénzszagot éreznek le nem vakarod magadrol a nőket.
2020. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!