Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes ismerkedés szakasz, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedés szakasz, még nem volt személyes találkozó. Lányok, hogy fogadnátok, ha a férfi elvárná, hogy minden nap írjatok neki?

Figyelt kérdés
Mert ha nem írtok, akkor az a véleménye, hogy biztosan csak szórakoztok vele, és más pasikkal kavartok.
2020. okt. 31. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Azt gondolnám hogy kontroll és irányítás mániás, én nem írnék többet. Ha már az ismerkedés előtt, mev elején ilyen, később el se tudom képzelni mi lehet, a házat se hagyhatom el?
2020. okt. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert,ha írok,mire biztosíték?

Amúgy ezek után nem írnék neki többet.

2020. okt. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az elvárás csak egy (felesleges) nyomást tenne a nőre. A nők is emberek ebben a kérdésben ugyanúgy reagálnak, mint a férfiak, ha érzik a kontrollt, menekülnek egyből. Ha van kedve ha nincs mindig jelentkezzen be, mellesleg pont az ellentétjét fogja kiváltani az emberből. Később meg jön az elszámoltatás, bűntudatkeltés, elmarasztalás, hogy "miért nem írtál? " "Már nem szeretsz?" Nagyon klassz....
2020. okt. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen altalaban önmagában feltételzi azt is hogy megbizhatatlan pasizos r.banc vagy.

Amolyan pengeél tanc az hogy minösitgetni is kezd majd es kritizal is.


Sértö olyan szinten hogy nemsok kell ahhoz hogy ha tul lépi epphogy a határt repül paros labbal.


Csak rám neten pont ilyen irt. Csupan mert tarskeresön voltam es szobaállok online ffiakkal kezdte is az igen sertö mondokàjàt annak ellenere hogy nekem 6 évig egyetlen baratom volt es utana kb apacakent éltem..

Kár hogy nem lehet virtualisan atnyulni egy jo nagy pofonra az ilyenekhez.

2020. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én inkább azt feltételezném a helyében, hogy nagyon nem érsz rá, de olyan másfél nap után már azt, hogy nem érdekellek vagy legalábbis annyira nem fogtalak meg, sőt le akarsz koptatni, de nem gondolnám ennyiből, hogy mással kavarsz, csak hogy nincs motiváció. Mondjuk más csetelni, arra azért illik minimum 1-2 órán belül válaszolni legalább egy "bocsi, most nem jót, majd este"-t (pláne ha látja, hogy fent vagy)..., és más, ha emailben kisregényeket írtok egymásnak.
2020. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már itt is a kölcsönösség lenne jó: mindkét fél keresse a másikat, ne csak "az egyik írjon minden nap" és "akkor legyen csak beszélgetés ha az egyik fél kezdeményez"
2020. okt. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, de leszarom.


Megírnám neki, hogy nem egymást keressük és befejezném vele az ismerkedést.



Vannak olyan férfiak, akik természetükből fakadóan sokkal szorosabb kapcsolattartásra vágynak már az ismerkedés elején, mint én, de kontroll- és irányítás mögött általában áll valami: önbizalomhiány, feldolgozatlan lelki sérülések, rosszabb esetben nőgyűlölő propaganda stb. "biztosan csak szórakoztok vele, és más pasikkal kavartok." <-- ez a mondat elég árulkodó, szinte biztos, hogy valami ilyesmi áll a háttérben.


Viszont FELNŐTT emberekről van szó: mindenki saját magáért felelős, nincsenek olyan illúzióim, hogy én meg tudom menteni saját magától és nem is az én dolgom. Pontosan tudom, hogy nem lesz egy centivel jobb attól, ha betartom a hülye szabályait, a probléma gyökerét nem kezeli, ő ugyanolyan gyanakvó (kishitű, stb.) marad, én meg szívok, mint a torkos borz.

2020. okt. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szexkapcsolatosom volt ilyen. Hát elég hamar eljutottam oda, hogy helyére tettem az illetőt. Most biztos jobb neki, hogy se szex, se levél már fél éve.:DDD
2020. okt. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!