Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti hogyan fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogyan fogadnátok ismerkedésnél, hogy egy nő asztrológiából él?

Figyelt kérdés
Ha valakinek horoszkópkészítés a munkája.

2017. máj. 17. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az még csak-csak, ha nem jósol hozzá.

30/f

2017. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Interferencia ***** válasza:
100%
Ebből tényleg meglehet élni? Nahát, derülnek ki érdekes dolgok. Első körben az jut eszembe, hogy az emberi hülyeséget használja ki, annyira nem szimpatikus.
2017. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hát én is tanultam egy ideig emiatt közöspont esetleg de mind1
2017. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

terjed az ezotériás baromság

volt egy ilyen cikk pár éve, hogy miért nem szívesen ismerkedik egy férfi nőkkel manapság

2017. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez is egy munka, és érdekes. Mindenre van igény, erre is hatalmas, ha még jól is keres vele, az plusz pont.

És gondolom szereti is csinálni.

2017. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
2017. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Jaaaa csak reménnyel kuárkodni bár jövedelmező, mégiscsak morálisan aggályos. Addig nincs baj, ameddig egy ilyen emberke ne azt mondja az embernek amit hallani akar. Ebbe pedig beleesnek sokan, mert hát élni kell valamiből. Viszont ebben az esetben lehetne politikus is ennyi erővel.

30/f

2017. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sehogy.


Sokan élnek az emberi butaságból a mekkmesterektől kezdve a politikusokig bezárólag.

2017. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy olvassa ki a horoszkópjából, mikor lát engem legközelebb...
2017. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amíg engem nem fáraszt a horoszpókos hülyeségével, nem zavar.
2017. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!