Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs egy olyan társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egy olyan társkereső oldal, vagy app, amit direkt arra hoztak létre, hogy csak a szexelni vágyók kereshessenek maguknak partnereket?

Figyelt kérdés

Most természetesen egy olyanra gondolok, hogy mondjuk én nagyon szeretem a szexet, és megjött a kedvem szexelni, de éppen nincsen partnerem (ez már egy ideje, szinte minden nap így van...). Az úton nem szólítgatnék le embereket, a szórakozóhelyeken meg nem mindig jönnek össze ezek a dolgok.

Persze fizetős partnerre sem feltétlenül futja, nem kurvázni akarok. Így egy teljesen jó lehetőségnek számítana az interneten való keresgélés/válogatás!

És gondolom ezzel nem vagyok egyedül a világban.

Most akkor miért nem találok ilyen jellegű oldalakat, appokat?

Vagy ezt én találtam fel? 😀🤣

Vagy csak nekem jutott eszembe egy ilyen weboldal?


U.i.: és kérlek most ne gyertek a Tinderrel, se a Badooval, mert ezekről már hallottam, és (az évek alatt) még nem váltak be, szinte semmire sem, csak arra voltak jók, hogy lássam, vannak még szép fiúk/lányok a világon...



2020. nov. 1. 02:29
 1/8 anonim ***** válasza:
99%
Vannak kimondottan szexpartner kereső oldalak. Csak rá kell keresned!
2020. nov. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1 +1
2020. nov. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha a tinder/badoo neked nem vált be, ezek az oldalak sem fognak. Rosszlanyok.hu-t javaslom.
2020. nov. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen oldalak. Viszont ha nincs pénzed akkor semmi sikered nem lesz. Vannak nők akik kívánják a faxt akkár csak 1-3 alkalomra kötetlenül. De nekik is elsődleges hogy a partner ne legyen csöves és külsőre se csak átlag legyen, hanem sokkal jobb.
2020. nov. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pure
2020. nov. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb nő úgy van vele, hogy még egy sima szexnek is meg kellene adni a módját alap szinten, szóval induljon normálisan az ismerkedés, ismerék meg a férfit, mielőtt van szex, stb. Egy ilyen oldal túl direkt lenne egy nőnek, illetve ciki is, inkább élőben vagy Tinderen keres könnyedebbet, aki azt akar, amúgy se létezik olyan pasi, aki erre nemet mondana.
2020. nov. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát én már sokszor rákerestem, és semmi érdemleges eredmény. Igen, jó lenne a Tinder, Badoo amúgy, ha ingyenes lenne, és valóban társkeresők lennének rajta. Én szerintem, és sokak szerint jól nézek ki, és még párba is álltam sok sok lánnyal, de szinte egyik sem írt rám, sem válaszra sem méltattak, pedig pont jókat írtam nekik. De az alap ötlet az jó lenne!

Én nem azt mondtam hogy nincs pénzem, hanem kuvákra nem akarok költeni, mert velük tényleg órára megy a játszma, s nem az élvezetre. S ha összejönnék 1 rosszlányok.hu-s csajjal, az egy estére, reggelig 200ezer Ft kb. (Annyiból meg már autót veszek😀🤣🤣.)

De nem adom fel, keresek, és reménykedek benne, hogy van/lesz ilyen oldal, ami pont megfelelő.

Javaslatokat még elfogadok!

2020. nov. 1. 08:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyanaz lenne ott is, mint a Tinderen, Badoon.


A felhasználók 60-80%-a férfi lenne. Az a kevés nő pedig a férfiak felső 10-20%-át venné észre csak. Tehát ugyanott tartanánk, mint most.


Ja és tudod akiknek vannak szexkapcsolatai, ők sem így hozzák össze a dolgot, hogy megbeszélik előre, hogy csak szex lesz. Ilyen nincs. Ugyanúgy ismerkedni kell, randira eljárni a legtöbbször a szexkapcsolatért is.

2020. nov. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!