Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkora balfácán vagyok, elcsesztem egy ilyen lehetőséget. Ti mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Elnézést a rohadt hosszú írásért, de muszáj kiadnom mindent, hogy többet ne kövessek el ilyen fatális hibát.


Tegnap este rámírt egy lány ismerősöm, hogy eléggé rossz kedve van, és nemtudja mit csináljon. Én meg gondoltam, próba szerencse módon, áthívom. Írtam is neki, hogy jöjjön át ha van kedve, és belement. Minden klappolt, egyedül voltam az albiban, semmi nem zavart. Aztán megérkezett a csaj 3 üveg piával, meg egy lekvárral. Na már itt gondoltam, hogy ennek jó vége lesz.

Na de, megkért, hogy bontsam ki a kis üveges lekvárt, mert ő egyedül nem tudta. Hát képzeljétek, én sem tudtam... 20 percig kínlódtam vele, míg sikerült... Nagyon gáz volt.

Ezekután pedig nagy nehezen elkezdtünk inni. Az eleje még tök jól indult, sokat nevettünk, és sokat hozzám is ért a lány, érezni lehetett a "tension-t". Egészen addig, amíg meg nem kérdeztem, hogy mi miatt szomorú... Na hát innentől elkezdte darálni a dolgokat, csak mondta és mondta, alig jutottam szóhoz, és az ivás is abbamaradt... Én hülye pedig még beszélgettem is vele... Az exeiről, az egyéjszakásairól, a családjáról, mindenről. Észre se vettem, hogy egyik pillanatról a másikra a lelki szemetesládája lettem... Többet nem ért hozzám, és máshogy is nézett rám, és az egész átfordult ilyen baráti lelkizős csevejbe. Hát igen, összehoztam: Sikerült friendzoneolnom magam, egy olyan lánynál, aki valszeg más céllal jött hozzám... Aztán végül még pár órát hallgattam, és elment...


Na de ti, akik tapasztaltabbak vagytok, mit kellett volna csinálnom? Annyira tökéletesen indult minden, tökre beleéltem magam, aztán ez lett a vége... Egy nagy adag semmi. Nagyon frusztrál a dolog.

Ráadásul, most úgy tűnik, hogy lett egy "legjobb" lány barátom ezáltal. De ezzel mit lehet kezdeni? Én nem akarok olyan kis b*zi lenni, akinek a lány elmondja minden baját, de engem meg amúgy lesz*r. Van értelme barátnak maradni vele?


Nagyon szépen köszönöm, ha segítesz, és elolvastad ezt a sok mondanivalót!



2020. nov. 2. 11:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem feltétlenül barátzónáztad ezzel magad. Ha egyébként bejössz neki akkor ezzel csak "nőttél a szemében", amiért érdekel mi van vele. Ha meg nem akkor nem ezzel rontottad el, hanem eleve csak barátként tekintett rád.

Azt is megértem, hogy a sok problémáról való beszélgetés után nem volt kedve hancúrhoz, lehangolta a téma. Érdemes lenne valami közös programot szervezni, aminek pozitívabb a hangulata

2020. nov. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
99%

Tudod, itt a szomorú az, hogy számodra a dugás volt a cél és azon háborogsz most, hogy ez nem jött össze. Kihasználtad volna a rossz lelkni állapotát a csajnak saját élvezetedért.


A lekvárt tanuld meg hogyan kell kinyitni, mert ez ciki.

2020. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

1.Kapásból a befőttesüveg tetejét megkellett volna szúrni egy késsel vagy ilyesmi és nem "brute force" taktikával próbálkozni, "izombú".


2.Honnan veszed, hogy más "cél érdekében" érkezett? Nem mindenki olyan ám, hogy azért megy át valakihez, hogy abból rögtön "kúrás" legyen. Egyszerűen ki kellett beszélnie magát. Ezért a sok bor is. Olyankor könnyebb.

2020. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Jezusom de osztonleny vagy
2020. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Jó, lehet igazatok van, nem volt szép tőlem, hogy egyből le akartam volna fektetni. De eddig még sose írt rám ez a csaj, és sose voltunk ennyire beszélgetős/közvetlen viszonyban. Ezért gondoltam bele kicsit többet a dologba, mert amúgy miért pont rám írt volna? Meg ami hozzátartozik a sztorihoz, hogy régebben, kb. 1 éve én kavartam ezzel a csajjal egy buliban. Azthittem csak fojtatni akarja a dolgot. Meg amúgy én szívesen meghallgatok mindenkit, de basszus, az miért lesz jó nekem, ha a lelki szemetesládája leszek? Mert mindig ez a vége a fiú-lány barátságoknak. Halgassam, hogy kikkel kavart, hogy találkozni akar az exével... Kicsit megalázónak érzem az én szemszögemből.
2020. nov. 2. 12:38
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nos ha meg megdugtad volna tobbe szoba se all veled es nagyitoval lehetett volna keresgelni a gerinced. Nembaj ha neha kijon beloled egy empatikus erzo ember, nem kell mindig visszatuszkolni.
2020. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
98%

Ne szurkáld már a befőttes tetejét, ejnye. Evőkanállal alá kell feszíteni, levegőt kap és nyílik.


nagymami

2020. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ez egy alkalommal volt miert teszel ugy mintha evidencia lenne? Ez kb olyan mint amikor ismerkedéskor egy ferfi elkerne egy kavenak is a felet mert hogy nehogy a no egyszer azt higgye h o ki lehet hasznalni. Ha a csaj ezentúl hetente radonti a dolgait te meg hallgatod akkor lettel lelki szemeteslada. De abban is van neked szereped, nem kotelezo ebben a tortenetben reszt venni. Neha komolyan elgondolkodom hogy egyes ferfiakat h tanitanak mega nokkel banni, mintha nem szabadna elfogadni h ok is emberek egybol csak kombinaciok meg jatszmak meg megszerzesukra torteno kiserletami eszedbe jut

2020. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Az kerül friend zone ba, aki nem vonzó, mint férfi.

Feltehetően semmit nem akart, csak maga alatt volt.

2020. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jó, #8-as, teljesen igazad van, be kell látnom... De nekem is van pár rossz tapasztalatom a mai nőkkel, pont amiatt, mert általában csak taktikáznak, és az hogy ma mit mondanak meg éreznek, az már holnap 100%, hogy az ellentettje lesz... Sokkal egyszerűbben játszanak az érzésekkel, mint a férfiak. Emiatt nem tudom én se hova tenni ezt az egészet, és ezért van az, hogy (és itt reflektálok a férfiakra tett kijelentésedre) taktikai lépést látok ebbe is. Egyszerűen nem lehet komolyan venni a nők nagy részét (Tisztelet a kivételnek!), mert nem tudják mit akarnak, és kiszámíthatatlanok. (Legalábbis akikkel én találkoztam ilyenek voltak, hogy ne általánosítsak.) De ez csak az én véleményem. Mindenesetre köszönöm a normális kritikát, ment is a zöld pipa!
2020. nov. 2. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!