Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen ismerkedési lehetőségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ismerkedési lehetőségek vannak egy szociális fobias nőnek?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtem de ott tele van fura emberekkel.. Szórakozóhelyekre nem járok el, ott nem lehet normális kapcsolatot találni szerintem.
2020. okt. 9. 09:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
És nincs életed? Meló, utazás, bolt,...?
2020. okt. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A neten ugyanannyi fura ember van, mint az életben. Én is találkoztam sok idiótával, de mégis ott találtam rá életem szerelmére és már négy éve együtt élünk. Mivel utáltam eljárni otthonról, nekem csak ez az opció jött be és addig kerestem, míg találtam :)
2020. okt. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Most komolyan, bolt meg ilyeneket írtok úristen.
2020. okt. 9. 09:38
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Járjál közösségbe. A fóbiád leküzdésében is segítene.
2020. okt. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Mi a gond a bolttal? Egészséges, hetero, FÉRFI vagyok. BÁRHOL és BÁRIKOR rámegyek a nőre, ha megtetszik.
2020. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egy boltban?? Nem igazán ismerkedésre alkalmas hely úgy gondolom 😂
2020. okt. 9. 10:10
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
#6-os dehogynem. Csak segítséget kell kérni, hogy nem érsz el valamit, máris elkezdődhet a beszélgetés.
2020. okt. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Egy igazi szoc fóbiás nem akar még társat sem. Kérdező hogy állítottad fel a diagnózist? A webbetegről?
2020. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Ennek semmi se jó hagyjátok. Az ilyenkeből lesznek a macskás vénasszonyok.
2020. okt. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Miért ne ismerkedhetnél a neten? Akár itt is, vagy valamelyik társkeresőn, esetleg chat oldalon, facebook csoportban stb...


Itt legalább van annyi előnye, hogy az íráskép alapján kiderül, hogy funkcionális analfabéta-e az illető vagy sem. Egy hosszabb beszélgetés alatt pedig valamennyi átjön a személyiségéből, fantáziájából stb... :)

2020. okt. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!