Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen hihetetlen sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen hihetetlen sok embernek?

Figyelt kérdés

Szóval én nem iszok alkoholt, nem is ittam, még késztetést se érzek rá, ünnep napokon se. Nem dohányzok, nem dorogozok stb.

Akárhányszor új emberrel találkozok és felmerül ez a téma mindig sorra el kell mondanom mindent, mert hogy nem hiszi el blablabla, mert hogy ilyen nincs

Ha elmegyek koncertre, fesztiválra nekem nem kell semmi én a zenétől felpörgök és jobban érzem magam szerintem, mint aki csak azért megy el, hogy jól bebasszon


A másik véglet, pedig a de jó neked, ha én is ilyen lehetnék szöveg. Ennyire nincs akaraterejük az embereknek vagy ez a könnyebb út?

Jönnek sokan a sablon szöveggel, hogy stressz és egyéb dolgok. Miből gondolják, hogy másnak (mint nekem nincs?), más módon is le lehet vezetni...


Nah de elkanyarodtam a fő kérdéstől, 29F


2016. febr. 22. 05:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedüli jelenség ezzel kapcsolatban (én is ilyen vagyok), szóval nem nagy dolog ez, hogy valaki nem cigizik vagy iszik. Az érett gondolkodású emberek ezen nem lepődnek meg. Mindenki azt csinál az életében, amit akar.

Most én is lepődjek meg azon, hogy miért kell kéményt csinálni az embernek a szájából?

Elfogadom a dolgokat, hisz az ő élete, azt csinál, amit akar.


Csak hát mindenki magából indul ki, és csak azért lepődnek meg, mert nem olyanok, mint ők!

2016. febr. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem hihetetlen, mert ismerek egy-két hasonló embert, az egyiket pl. kisgyerek korom óta: a nagymamám volt ilyen. De fiatalabbakat is ismerek. Így ez nekem természetes, szóra sem érdemes dolog.
2016. febr. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért hihetetlen nekik, mert képtelenek elvonatkoztatni a saját vágyaiktól, azaz "magukból indulnak ki".


Én sem iszom, párom sem. Nem azért, mert az milyen csúnyarossz, hanem egyszerűen nem szeretjük. Mégis mindig tukmálnak olyan emberek is, akik évek óta ismernek minket.


Nem csak ebben a témakörben néznek az emberre értetlenül a többiek, ha esetleg a többségtől eltérő dolgokat preferál.

2016. febr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki találkozott már ilyennel korábban, annak nem hihetetlen. Nekem is van egy nagyon jó barátom, aki életében nem ivott még alkoholt.. Villamosmérnöki kar.. gondolhatod.


Nagyjából 1 év volt, mire mindenki felfogta, hogy nem, tényleg nem iszik alkoholt, aztán már abbahagyták a csesztetést.


Egyébként ne foglalkozz vele.

2016. febr. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából az a kérdés szokott "kiborítani", hogy akkor minek élsz pff

Ezt már nem egyszer megkérdezték a sok év alatt

A másik pedig:

Elmondom, hogy nem iszok és cigizek, jön a kérdés:

De füvezel nem?

:D


Szerencsére a baráti köröm az nem ilyen, csak amikor a többiek egyéb ismerőseivel összefutunk esetleg egy koncerten és akkor ha még nem találkoztam vele, lehet, hogy előjön ez... sokszor látom rajtuk a "csalódottságot" vagy hogy nevezzem :)


Bár már csak meg mosolyogtatnak ezek az emberek, de most olvasgattam gyk-t és valamiért eszembe jutott ez és mondom megkérdem, ki mit tapasztal

2016. febr. 22. 10:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Minek élsz... De kedves. Később szerintem kevesebb ilyen beszólást kapsz majd, mert a harmincas éveikben már komolyodnak az emberek, nem csak a buli meg a pia meg a haverok jelentik majd az életet a többségnek.
2016. febr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

24 éves vagyok és elég bulizós emberek között mozgok mégse zavar senkit, hogy nem cigizek és nem iszok. Korábban ittam néha néha de egészségügyi okokból nem lehet egy jó darabig és minden nehézség nélkül az mondtam, hogy oké nem gond. A barátaimat de még a haverjaimat se zavarja, nem tesznek rá megjegyzéseket, így is jól érezzük magunkat. Szerintem ha nem hülyék között mozogsz, ez igazából senkit nem érdekel... Engem se érdekelt soha, ha valaki nem ivott. Ő döntése, ha így is jól érzi magát akkor nyugodtan.


24L

2016. febr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok. Sokat bulizunk. Heti 5-6 napot sportolok, nem akarom, hogy leepuljon az izmombol. A teljesitmenyem novelni akarom es az eromet is. Illetve meg 4-5 nyelvet meg akarok tanulni. ( Mar kettot beszelek.) A munkamhoz ( uzletkoto) naponta olvasok szakmai konyveket. Fontos, hogy emlekezzek ra, mit olvastam. Na meg a munkamnal is esznel kell lennem.

En buszke vagyok a sikereimre es nem erdekel, h a korulottem levoknek ez nem tetszik.

N

2016. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!