Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy 46...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy 46 éves gyermektelen, laza életfelfogású férfinek, egy 20 és egy 30 éves nő közül az idősebbik kell? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

A férfi nagyon laza, 10 éves házasságából 29 évesen elvált, melyből nem született gyerek sem. Azóta számtalan barátnője volt már, laza, bulizik ilyesmi.... 1 éve a szeretője vagyok neki mégis.


Gyerek témával kapcsolatosan többször is kijelentette, ez számára teljesen idegen. Most viszont, be jelentette számomra még azt is, hogy a mostani nőjével, akivel 3 éve van együtt, "próbálkoznak"...


Én ezt nem hiszem el, előtte 2 hónappal még egyszer hosszasan beszélt róla nekem, hogy miért nem akar sohasem biztosan gyereket.


Okot, egyébként meg sejtem: egyszer úgy szexeltünk nála, hogy foltos maradt a lepedő... Csaj azóta érezhetően folyamatosan taktikázik, ez is csupán egy taktikai lépés a részéről, eddig ez sosem fel sem merült... Engem folyton azzal vádol, hogy én biztosan taktikázom, de a csajról nekem nem szabad beszélni, hogy még nekem is feltűnik hogy Ő taktikázik, akkor kezdi, hogy hagyjuk, meg jajj az én csajomról így nem beszélhetsz, ezért még nem is mertem neki ezt mondani, hogy jó eséllyel miért akarja most ennyire....


Ti mit tennétek a helyemben?



2020. nov. 4. 06:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

Hasonló korú vagyok, mint a szóban forgó férfi. Nemhogy 20,de 30 éves csajt sem választanék magam mellé, minimum 37-40 éveset.

Az más kérdés, hogy a pasi szeretőt tart, ezt nem tartom elfogadhatónak.

2020. nov. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Noren1989 ***** válasza:
97%
Én a helyedben lezàrnàm. A te életed,neked kell tudnod, hogy mire pazarlod az idődet.
2020. nov. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Mert a másik jobb
2020. nov. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Buta vagy. Miért kellene taktikáznia a barátnőnek, amikor ő már együtt van a pasival?! 30 évesen biztosan tudja azt, amit te ezek szerint még nem: a gyerek k.rva nagy felelősség, nem taktikázásból vállalja az ember.
2020. nov. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%

Eddig is szexpartner voltál, eszébe nincs előléptetni. Nincs itt semmi taktika, semmi közöd a párkapcsolatához. Neki fontos annyira a nő, hogy gyereket hozzon össze vele, ha ezt akarja.

Ha jót akarsz magadnak kiszállsz ebből, sőt bele sem kellett volna kezdened, de ami megtörtént azt nem lehet eltörölni.

2020. nov. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%
Belegondolnék, hogy amikor én 40 leszek, akkor ő 66 és bocsánat, de az ilyen nagy korkülönbségű kapcsolatok nem szoktak tartósak lenni. Persze vannak kivételek. Szép volt, jó volt de keress egy korban jobban hozzád illőt. Fiatal vagy még.
2020. nov. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
43%
Válassz egy 36 evest. Itt vagyok
2020. nov. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
16%
Mert a másik vékonyabb...
2020. nov. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy a 30 éves egyébként csinosabb, humorosabb, kedvesebb, mint te, Kérdező. És nyilván érettebb is.

Nem értem, 20 évesek miért hiszik azt, hogy 30, 35 felett már nem lehet egy nő szép és vonzó? Hogy az már öreg?

2020. nov. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%
20 éves nő nincs, csak 20 éves kislány. Ezért.
2020. nov. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!