Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves gyermektelen nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves gyermektelen nőként már csak olyan juthat aki elvált Sokgyerekes ? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Nincs bajom a gyerekekkel az én életem így alakult,hogy nincs de mégis mindig ilyenek találnak meg.


Mit rontok el?


2020. okt. 1. 10:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
52%

30 fölött a legtöbb már gyerekes. Ennyi, más okot ne keress.

Ha nem ilyet akarsz, akkor legyél kitartó, előbb-utóbb jön megy egy gyerek nélküli srác.

2020. okt. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 anonim ***** válasza:
29%
Majd elmondják mert itt minden 30-35 éves nőnek 5-10 évvel fiatalabb cégvezető/orvos barátja van. Tőlük megkapod majd a tuti tippet:D
2020. okt. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/104 A kérdező kommentje:
Nem ismerkedtem sem cégvezető sem orvosokkal. Legtöbb egyszerű dolgozó volt, Nahjo volt egy mérnök is.Nem az a bajom vannak jelentkezők de miért miért elvàlt hétvégi apukák?
2020. okt. 1. 11:05
 4/104 anonim ***** válasza:
32%

Ha nincs bajod a gyerekekkel, akkor miért baj, hogy ilyenek találnak meg?


Amúgy ez azért van, mert mondjuk egy 35 éves gyermektelen férfi simán talál magának 30 alatti nőt.

2020. okt. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 anonim ***** válasza:
20%

"Nem ismerkedtem sem cégvezető sem orvosokkal." Amit írtam egy szarkasztikus megjegyzés volt arra, hogy itt minden nő aki állítása szerint 30-35 éves és nem férje van annak a pasija állítása szerint 5-10 évvel fiatalabb mint ő.


Amúgy pedig pont azért hétvégi apukák jelentkeznek mint amiért a 30 feletti szingli nők többsége is gyerekes. Azért 30-35 éves korára a legtöbb férfinak is van egy gyereke legalább.

2020. okt. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Sok férfi van aki egyedül álló. Sosem volt nős, s gyereke sincs. Egyik kollégám 47 éves s olyan. De sok hasonló emberkéről hallani, nőként s férfiként egyaránt.
2020. okt. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/104 anonim ***** válasza:
86%

Én nem mondanám ezt, nagyon kitolódott a házasságkötés/gyerekvállalás.

+ nem t9örvényszerű,hogy 30+-os pasit találj/keress. Lehet akár 27+-os is, abban a korban pedig rengeteg srác van akinek még nincs gyereke.

Mondjuk olyan is, aki nem is szeretne....


Én 40 évesként ismerkedtem meg a párommal úgy,hogy nekem volt gyerekem, Neki nem.

2020. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 A kérdező kommentje:

4 Mert ha már úgy alakult ,hogy nem lett saját ezért inkább szinten gyermektelen lenne jó.


5 Én ezt komolyan nem értem,sokszor panaszkodnak pasik,hogy nekik nem kell gyerekes nő.... mert ők sem akarnak

Nah ilyen férfi miért nem talál meg?

2020. okt. 1. 11:12
 9/104 anonim ***** válasza:
80%

Mert 30 felett pár évvel a legtöbb komoly pasi már megpróbálta a család dolgot. Vagy child-free, tehát soha nem is fog akarni gyereket. Vagy valami nem teljesen kerek vele, és nem jön neki össze a komoly kapcsolat.


Nekem pl lett gyermektelen 30as párom, pedig nekem 2 gyerekem is van. Ő is akart gyereket, de oka van, amiért eddig nem jött neki össze a saját. Kellett hozzá kompromisszum, meg elfogadás, hogy jól működjünk.

2020. okt. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/104 anonim ***** válasza:
69%
30 éves nőként akit te keresel, a 33-35 éves, számodra jóképű férfiak inkább a 25 év körüli, szép lányokra hajtanak.
2020. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!