Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy míg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy míg a férfiak jól belövik, hogy külsőre milyen lány az ő szintjük/milyen illik hozzájuk, addig a lányok sokkal jobban kinéző férfit akarnak annál, mint ami az ő szintjük a nők mezőnyében?

Figyelt kérdés
2020. nov. 5. 16:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Hát én nem ezt látom a férfiaknál. Rengeteg pasas van, aki nagyon el van tájolva azt illetően, hozzá milyen kinézetű vagy igényességi szintű nő illene.
2020. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%

Mindenkinek szíve joga magánügye, hogy mik az elvárásai.

Az már egy másik kérdés hogy ebből mi valósóul meg.

2020. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
6%
férfiaknak nincs kimondott ideáljuk ennyi.
2020. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
42%
Igen, a legtöbbnek tényleg ennyi esze van csak. Azthiszik ha egy alfa görénynek pár alkalomra jók voltak akkor onnantól az az ő szintjük és jár nekik az alfa állandóra. Persze mire rájönnek a hülyéi már 30 feletti ráncos vénlányok és a korábban lenézett bétáknak se kellenek már. Na akkor jön a vonyítás hogy szemét férfiak, minden pasi disznó, bla, bla.
2020. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%

Igen, a legtöbbnek tényleg ennyi esze van csak. Azthiszik ha egy alfa görénynek pár alkalomra jók voltak akkor onnantól az az ő szintjük és jár nekik az alfa állandóra. Persze mire rájönnek a hülyéi már 30 feletti ráncos vénlányok és a korábban lenézett bétáknak se kellenek már. Na akkor jön a vonyítás hogy szemét férfiak, minden pasi disznó, bla, bla.


Na igen, meg nincs normális pasi. Vagyis nem gazdag, nem magas, deltás, jóképű, nagydumás, magabiztos bróker.

2020. nov. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
2020. nov. 6. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
48%

Leírták, csak szokás szerint ezen az oldalon az igazságot lepontozzák.


De sajnos ez már az egész világban tendencia, hogy a kirívó esetekből próbálunk általánosságot csinálni és a végén ha nem tartozol a kirívó esetek közé, akkor szégyelld össze-vissza magad.


Igen, vannak olyan férfiak, akik Torrente külsővel is Palvin Barbira vágynak és még őt is lefikáznák, amiért nem tud nokedlit szaggatni, akkora az egójuk.


DE nem ez az általánosság és sok esetben ezek az emberek is kompenzálnak a múltbéli sérelmek miatt, mivel tudják vagy érzik, hogy esélyük se lenne, a "legjobb védekezés a támadás" alapon lefikázzák azokat a nőket, akik szóba sem állnának velük. Vagy akiknek kevesek lennének, mert a nő mindenben jobb náluk.


Az általánosság viszont akkor is az, hogy rengeteg fiatal lányt dugnak meg ilyen Pumped Gabo típusú szépfiúk és ezek a fiatal lányok maximum barátzónába küldik azokat a teljesen normális, rendezett külsejű srácokat, akiknek annyi hibájuk van, hogy

- nem nagydumásak

- nincsenek kockák a hasukon és nincsenek kigyúrva

- nem a legújabb divat szerint öltöznek

- 180 alatt vannak (150-160 közötti lányok esetében is)

- nincs szolizott kreol bőrük.

- nem barnahajú, melegbarna szeműek vagy éppen svédszőke nagyonkékszeműek.

- nem vagyonos a családjuk, aki alájuk rak lakást, kocsit, zsebpénzt bulizni.

- nincs zenekaruk, nem szerepeltek a TV-ben.

- nem terjesztette el róluk 3 különböző lány is, hogy mekkora farkuk van és igazi szexistenek.


Ezek közül TETSZŐLEGESEN lehet válogatni, hogy melyik lánynak éppen mi a fontos, ami alapján a teljesen normális srácot barátzónába rakja "nincs kémia" felkiáltással, a seggfejjel (akiről több barátnője, anyja, apja megmondta, hogy az) meg összeáll.


Szóval igen, sajnos ez így van. Még akkor is, ha most megjelenik pár dühös lány, hogy az ő pasija egyáltalán nem alfa és neki sosem jöttek be a szépfiúk. Nem ő az általános a társadalomban.

2020. nov. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
42%
Utolso jol leirta. En sem ertem ezt a lepontozósdit, nem a Torreente-P Barbi az altalanos pár, amit felpontoznának. Zomeben jo pasikkal latni nőt (vagy tehetos a pasi es a csaladja).
2020. nov. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
80%
17,18 Ti ennyire nem értitek hogy van akinek más az ízlése?
2020. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy meg nem tök mindegy hogy ki kit akar? Az én életemben az a lényeg, hogy én mit tudok tenni. Átlagosnak érzem a külsőm, viszont mindig is voltak barátnőim, ma meg már feleségem. Nem voltam szétgyúrva, nincs tetoválásom, szakállam. Viszont remek társ vagyok, a jég hátán is megélek, nem félek a munkától, rengeteg dologhoz értek. Mindig is volt egy szint, ami alá nem mentem, viszont azt is tudtam, hogy a párom felé felelősséggel tartozom. Lehet álmodozni szintekről, de a legfontosabb az, hogy te mit tudsz adni!
2020. nov. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!