Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen esetben van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben van értelme újból ráírni egy nőre?

Figyelt kérdés

Tinderes ismerkedésről van szó. Egyelőre még csak ott beszélgettünk. Egyébként teljesen kölcsönös a társalgás. Pár napja írt, hogy most 2 napig nem igazán fog tudni írni. Írtam rá, hogy semmi gond, illetve folytattam a korábbi levelezésünket, mivel úgy gondoltam h ír ha ismét otthon lesz és ráér. Már több mint három napja semmi reakció tőle. Mondta h nem lesz ideje írni, míg távol van, de azóta már haza kellett érnie. Elvileg pénteken, de még most sem írt semmit.

Van értelme ilyen esetben írni neki ismét? Vagy ha akar úgy is ír?


Azért nem egyértelmű számomra, mert már többször is megkaptam h nem küzdök a nőkért, pedig ők ezt szeretik és imponál számukra. Én pedig mindig úgy vagyok, hogy az a jó, ha az egész ismerkedés kölcsönös akaráson áll. Korábban hasonló esetekben mindig hagytam a fenébe. Mi lenne a jó döntés.

Nyilván szimpatikus a lány, ezért is írtam ki a kérdést, bár személyesen még nem találkoztam vele

Köszönöm szépen a válaszokat! Egyébként 30 körüliek vagyunk



2020. nov. 7. 14:33
A kérdező szavazást indított:
Írjak neki, hogy érezze "gondolok rá"
Írjak neki, lehet csak elfelejtett
Várjak vele, de később írjak neki
Ne írjak neki, ír ha érdeklem
Ne írjak neki, ha érdekelném lett volna 2 perce utazás alstt is
Ne írjak, már talált mást
Kifejtem kommentben
Bonyolult állat a tehén(illetve a nő is), de én megfejtem
Köszönöm hogy válsztasz és vagy válaszolsz. Ezt ne jelöld😀
19 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Valószínűleg nem érdekled annyira őt, mint amennyire ő téged.
2020. nov. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Ha érdekelnéd akkor már irt volna.
2020. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Nos, a valasztasi lehetosegeket olvasva en sem ismerkednek veled a tovabbiakban.


32/n

2020. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Talált egy nálad jobb képű kant. Egy nőért egyébként sem érdemes 5 percnél tovább küzdeni. Ha elsőre nem tetszel neki, később sem fogsz.
2020. nov. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nagyon meglepődtem a szavazáson. Én azt gondoltam, hogy mindenki azt fogja írni, hogy nincs vesztenivalóm...


3#

Miért?

2020. nov. 7. 15:42
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
#3-asnak nincs humorérzéke, azért. 32 évesen már egy besavanyodott vénasszony. Írom ezt nőként és idősebben, mint ó. Az ilyen nőt kerüld, mint a replást. Még a maradék összes életkedved is elveszi.
2020. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

Leprást, bocsi.

Amúgy ír rá. Érdeklődj kedvesen, h meilyen volt az útja. Ha ő is veszi a lapot, nyert ügyed van. Minden folytatódhat ott, ahol abbahagytátok.

Egy utazás rém kimerito, tele problemaval, és tele új élményekkel. Ilyenkor az emberlanya nem az ismerkedésre fókuszál. És igen, nincs egy perce sem, meg kedve sem, h a tarskeresest erőltesse. Írj rá nyugodtan, nincs mit veszítened. 😊

2020. nov. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.

A heteskenek semmi tapasztalata, de ossza itt azt a 0 eszet. Fogadd meg a tanacsat, irj ra nyugodtan, kicsit sem fogja nyomulasnak venni.

Kimerito ut? Viccelsz? Eletedben nem utaztal, maximum a sarokig es vissza. Remelem vagod.


Ha valakit igazan erdekelsz,akkor szakit rad idot, meg akkor is ha vilagkoruli utra ment! Aki mesekonyvon es Csipkerozsikan el meg ilyen venlanykent is mint a 7-es, az nyilvan nem tudja ertelmezni azt, ami amugy nyilvanvao. 💩😂😂😂😂😂😂

Lehet, hogy meg fog irni, de hidd el az irantad valo erdeklodese korantsem egyello a tieddel.

Engem mindenkepp keruljenek a ferfiak, mert evek ota van parom es koszonjuk minden csodas koztunk.

2020. nov. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mondod Te, kedves #8. 😊 Ilyen domináns nő mellett nehéz az élet.. és hamar eliszkol a normális férfi. Én a saját tapasztalatom írtam le. Nem vagyok domináns, megmondó hölgy, mint Te. Én nem tudok több felé figyelni. Átlagos, empatikus nő vagyok. És ha vkinek azt írom, hogy ne számítson rám pár napig, akkor az úgy van, mert ismerem magam ennyire. Nincs itt semmi taktika. Azt a pár napot azokkal szeretném tölteni akikhez megyek (lehet üzleti út, lehet rokoni). Nincs se kedevem, se időm egy kialakuló parkapcsolattal tölteni/foglalkozni. Sorrend. Nwkem ez fontos.
2020. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9#Köszönöm a bíztatást!


8# Ebben nyilván igazad van, hogy neki kevésbé vagyok érdekes,mint ő nekem. Ez viszont később változhat szerinted? Akár egy személyes találkozó alkalmával. Szerinted nem ér meg ennyi fáradalmat, hogy akár jó dolog is kialakulhat?

2020. nov. 7. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!