Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ebben az esetben is keresni?

Figyelt kérdés

Nincs kialakult baráti társaságom, nem szeretem az embereket mert nagyon bunkók. Eddig 2 barátnőm volt, de egyiket sem szerettem csak hogy legyen valakim, rajtuk kivűl prostituáltakkal voltam néhány alkalommal. Egyszerűen nem tudom hogyan tudnék ismerkedni lányokkal. Javasolták hogy járjak el szórakozni, legyen társaságom de nem akarom ilyen módon, már csak azért sem mert nem fogyasztok alkoholt, anélkül pedig nem tudok feloldódni idegen társaságban. Teljesen elment a kedvem a társkereséstől, azt mondta egy lány hogy alacsony vagyok csúnya és hogy rosszul smárolok (173 cm nálam normális magasságnak számított eddig, és szerintem csúnya sem vagyok, smárolni nem szeretek nem esik jól olyan kényelmetlenül, feszengve érzem magam mintha 40 fokban téli kabátban kellene lennem, és nem vagyok meleg, mert a szexet szeretem és nagyon kivánom a nőket. Nincsenek nagy igényeim, annyi h ne legyen azért bűn ronda meg ne legyen 100kiló és legyen igényes a lány. Senkin nem látom hogy érdekelnék, aki lány és beszél velem mind olyan hogy van barátja. Az olyan csajok akik pasit keresnek azoknak kb levegő vagyok.

Nem tudom h mi a probléma velem és azt sem h kihez forduljak ezzel?

Vagy megpróbáljak olyan életet élni hogy ne is legyen a célom a barátnő, család, gyerek? Nagyon szeretnék 4-5 éven belül gyereket. Rendes céltudatos józan életet élek, nem értem tényleg mi a probléma velem. Azt kívánom bár csak olyan életem lenne ,hogy ne lenne szükségem erre a sok stesszre és vágyakozni a nőkre. Egyszerűen már semmiben nem látok örömet az életben ez a dolog miatt.



2016. jan. 28. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, lássuk csak. Nem szereted az embereket, se a barátnőidet, prostikhoz jársz, nem szórakozol, alkohol nélkül nem tudsz feloldódni, azt viszont nem vagy hajlandó fogyasztani, utálsz csókolózni, nőktől csak szexet akarsz, meg gyereket. Vajon miért nem kellesz senkinek?
2016. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első leirta a véleményemet!
2016. jan. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rendes párkapcsolatot szeretnék, nem azt írtam hogy csak gyereket és szexet, egy társat hogy ne legyek egyedül
2016. jan. 28. 17:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a magatartással csak megalázod a leendő barátnődet. Az emberek nem azért jönnek össze valakivel, "csak hogy legyen valakijük". Nem érted mi veled a probléma?! Csak alkohollal tudsz feloldódni, prostizol, nincsenek barátaid, nem szeretted az eddigi párjaidat se, semmi igényed nincs a csajokkal kapcsolatban. A nem 100 kiló és igényes nagyon sok lányra igaz. A 173 centi tényleg alacsony, a szépség-csúnyaság relatív, de ha már a belsőd taszító, a külsőd mindegy is. Mégis ki szexelne veled, ha smárolni se tudsz?! Kérdésedre válaszolva nincs értelmed keresni barátnőt, mert nem való neked a kapcsolat.
2016. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

23

örültem volna, ha segítséget kapok, mert szeretném hogy változzon a helyzet, pont az ilyen válaszok miatt, is utálom az embereket, nem tudják milyen fiatal korom volt mégis elitélnek... (y)

csak nagyobb és számomra ismeretlen társaságban, ebből következik hogy nem járok szórakozni. Igen meg kellett tenni azokat a lépéseket, hogy ne legyek szüzen.

És sok lány mondta hogy szimpatikus, vicces, jófej vagyok neki mint ember mint barát, de semmi több meg nem inditom be úgy. Na az ilyeneken nagyon megsértődök, és ha ez van akkor megszakítom a csajjal minden kapcsolatomat.

2016. jan. 28. 18:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem ítélnek el, csak "sajnos" józanul látják a helyzetet.

"Igen meg kellett tenni azokat a lépéseket, hogy ne legyek szüzen."

Te magad írod le, mi volt neked a fontos. Ez nem vall arra, aki komolyan vesz egy kapcsolatot. De ettől függetlenül nem ítéllek el, sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, bizonyosan közre játszik a neveltetésed, viszont már neked kell ezen az életminőségen túllépned. Ha nem is közvetlenül te vagy a felelős a problémáidért, attól még a te problémáid, te oldhatod meg őket, senki más (főleg nem azok, akik okozták: szülők, tanárok stb. és nem is a barátnő, mert nem azért keres kapcsolatot, hogy mások problémáival bajlódjon). Szakember segítségét természetesen kérdheted, de ő is csak olyan, mint ahogyan Morpheus mondja a Mátrix filmben: "csak megmutatom az ajtót, belépni neked kell".


"...mint ember mint barát, de semmi több meg nem inditom be úgy. Na az ilyeneken nagyon megsértődök, és ha ez van akkor megszakítom a csajjal minden kapcsolatomat."

Pedig valószínűleg csak megmondta, amit érzett, nem azzal a szándékkal, hogy megsértsen, hanem hogy tisztázza a helyzetet (persze nem ismerem a szitut, ez csak feltevés). Az őszinteség sokszor fájdalmas, de jobb egy biztos "nem", mint a bizonytalanság.

2016. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!