Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kizárólag a külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kizárólag a külsőre alsó 50 %-ban lévő nőknek jönnek be az olyan férfiak, akik az átlagnál valamivel vékonyabbak és az arcuk átlagos, aranyos arckarakterük van? Mert nem tűnnek külsőre olyannak, mint egy magabiztos, határozott, igazi FÉRFI?

Figyelt kérdés
Általában a ducibb nőknek jönnek be az ilyen típusú férfiak, úgy vettem észre.
2020. nov. 8. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Annyira kíváncsi lennék, milyen módszerekkel készítitek ezeket a teljesen hiteles statisztikákat.
2020. nov. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én ilyen férfi vagyok és Tinderen csak a kövér és/vagy csúnya, esetleg a nem igazán szép, de nem is csúnya nők húznak jobbra. Olyan igazán helyes lány, akire tényleg mindenki azt mondaná, hogy ez egy szép lány, olyan nem húz jobbra.


A nők azt szokták mondani rám, hogy jól nézek ki, páran azt, hogy átlagos vagyok. Nekem is ez a véleményem saját magamról. Nem vagyok az a filmekbe illő jóképű csávó, de azért jól nézek ki.


Szép nő mégsem igazán érez kémiát irántam. Talán mert vékonyabb típusú vagyok? Vagy azért, mert cuki pasi kategória vagyok?

2020. nov. 8. 10:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Ki kell fognod azt akinek bejössz... A párom se jön be sokaknak szerintem meg elképesztő jó pasi, igaz vékonyde azt nem tudtam, előbb cheteltünk, utána meg már nem érdekelt hogy vékony.
2020. nov. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Látod? A szavaidból azt veszem ki, hogy Tinderen nem húztad volna jobbra, mert vékony.
2020. nov. 8. 10:30
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Én is vékony vagyok, ez mellé kisfiús arcú. Egyáltalán nincs férfias felnőtt arcom. 27 éves vagyok, de vicc nélkül 20-22-nek tippelnek többnyire. Csak ezek még mellé 195 cm magas és helyes vagyok. Szegeden élek és napi 2-3 matchem van Tinderen, köztük bőven jó csajoktól is. Most barátnőm nincs, de van 2 lány, akikkel összejárok szexelni.


Ezeket nem dicsekvésből írom, csak azért, hogy ne képzeld be magadnak, hogy a vékonyságod miatt nincs csajod. Én is vékony vagyok, mégis tetszem nőknek. Ez mellé mondom, első látásra egyáltalán nem sugárzok férfiasságot, mert kisfiús az arcom, akár aranyosnak/cukinak is mondható. Mégis tudok most lányhoz bújni esténként. Tehát nem ezeken múlik, amiket te mondasz.

2020. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahh bocs, megyek és keresek is egy plasztikai sebészt :D:D:D:D Bocs, hogy élünk.

(Az 50% alatti nők nevében szóltam.)

2020. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Imádom, hogy feljössz ide sajnáltatni magad és közben egy csomó nőt megbántasz a bunkóságoddal.

Igazi férfi. JA NEM.

Ott keresendő a hiba, hogy nem tiszteled a nőket és ezt hidd el, megérzik.

Aki bármilyen nőket ezzel illet, hogy alsó 50%, az ostoba és semmilyen nőt nem tisztel.

Ha szorult volna beléd intelligencia, akkor azt írtad volna, hogy “nők, akiket nem találok vonzónak”.

Szóval dolgozz még a személyiségeden, mert még taszítóbb ez a nyávogás, hogy mellette még így le is fitymálod a nőket.

Közben simán el tudom képzelni, hogyha az alsó 50%-os rajongóid váltanának veled 2 szót, ők is fanyalogva hagynának ott.

2023. júl. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. Én sem tisztelem a nőket, de mégis kapok tőlük szexet, kapcsolatot, mert jóképű vagyok. A külső számít, a személyiség pedig így, ahogy te beállítod nem.
2023. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!