Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy Magyarorszá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Magyarországon nagyon sok csúnya vagy átlagos nőnek is nagyon jó pasija van?

Figyelt kérdés

Tehát a nő akár molett, akár csúnyácska arcú, rengeteg ilyet látok nagyon jóképű, jól öltözött, magas, sármos, sportos, izmos, divatos pasival. Tehát azt lehet mondani a palira, hogy patent, de a csaj meg elég szerényecske.

Fordítva viszont egyáltalán nem látni ilyet. Átlagos vagy az alatti férfinak max vele egy szintű barátnője van, vagy semmilyen. Legtöbb ilyennek amúgy nincs is nője.

Mivel magyarázható ez? Félve merek megemlíteni egy tiltott szót: nem-e ez esetleg férfitöbblet?



2020. okt. 31. 19:25
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
88%
Akkor mégsem csak a pénzre mennek a nők? Nem a ronda, de jól kereső programozókkal, mérnökökkel, vállalkozókkal jönnek csak össze a helyes, rendes, kedves fiúk helyett?
2020. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
90%
Én nem látok gyakran ronda nőket jóképű palikkal. Viszont a férfitöbbletet lvasva nyilvánvaló, hogy te vagy a bombanős, férfitöbbletes troll. Eddig is láttam, hogy troll vagy amúgy.
2020. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
88%
Lehet azért mert mondjuk szerinted a lány nem "patent", lehet neki az. Nem beszélve a belső értékeiről persze, amit ránézésre nem tudhatsz. Mindenkinek más tetszik.
2020. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
22%
Mert olyan szintre jutott ez az egész dolog, hogy még egy 10/3 as vagy 4 es nő is képes befűzni egy 10/8 as srácot, ha nincs éppen jobb csaj jelen, ha ingyen nunit ad. Sok ilyet tudok, aztán a nő annyira jól mozgott az ágyban és annyira jókap főzött a pasinak, hogy a pasi leragadt nála. Vagy ott van az exem (objektíve 10/5 ös külsejű), szőke, kék szemű gyengéd nő, bájos hanggal ami annyira meg tudja fogni a jobb pasikat is (plusz okos is, mert mérnök), hogy nem bírja magáról levakarni a férfiakat. Egyszerűn olyan nagy fegyverré nőtte ki magát a 2000-es években a p.nci, hogy ha egy kicsit is elfogadható a gazdája, akkor nyomul rá az összes pasi minden skálán (1 től 10 ig)
2020. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem pont fordítva van. Itthon sokkal több a szebb nő, mint a jóképű férfi.
2020. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
21%
Ötös, ezt így kifejtenéd? Mondjuk a városban ahol laksz, inkább csak jó nők vannak? Vagy ez is a semmit nem érő A MAGYAR NŐK A LEGESLEGSZEBBEK dolog?
2020. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
akkor most már nem csak a rendes gypsy , néger ,horvát,szerb ,sváb zsidó fiúkkal jönnek össze a lányok?
2020. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
A te értelmezésed szerint én nem vagyok "patent" lány. Az arcom heges, a szemeim kissé mélyebben ülnek a kelleténél. A férjem magas, sportos alkat, mindig népszerű volt a nők körében. Nos, én megkérdeztem tőle, mi fogta meg bennem anno, hisz nyilvánvaló hogy még ha az alakom jó is, nem vagyok egy modell. Azt mondta, neki tetszik a külsőm. Amit én nagy problémának gondolok (a hegek és a szemeim) nem olyan feltűnőek. Plusz, megfogta a személyiségem, a nyitottságom, a humorom. Hogy ugyanazok a dolgok érdekelnek minket, hogy órákig el tudtunk beszélgetni, vettem a poénjait, sőt én is megtréfáltam sokszor. Hogy az értékrendünk stimmelt, hasonló terveink voltak /vannak a jövőre nézve. Szóval már akkor látta bennem a jó társat minden téren.
2020. okt. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lehet az oka, hogy jobban vonzódsz a férfiakhoz. Őket látod jóképűnek, vonzónak. Nem szégyen ez már a 21. században.
2020. okt. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
92%

Hmm. Bárcsak igaz lenne. :D


N

2020. okt. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!