Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lenne számomra az ideális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne számomra az ideális?

Figyelt kérdés

Egyedül szeretem, mert megnyugszom, de akkor kezdek zabálni és hizni, pasim ha van, kimerit a kapcsolat, néha úgy érzem jó ha van, néha úgy érzem, jobb ha nincs. A szex az néha kell, az, hogy érezzem, hogy még tudok hódítani.

Az szexkapcsolat számomra megalázó.

Komoly kapcsolat kimerit.

Most már negyvenes éveim közepét taposom, nő vagyok.

Hogy legyen, hogy jó legyen?

Nagyon nehéz ebben a korban megszokni valakit, megosztani az időm, hiába tetszik a pasi.



2020. nov. 8. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudom. Kezdd azzal, hogyha segítséget akarsz akkor nem egy ilyen összeszedetlen baromságot cseszel ki ide a nép elé. 40 pluszosan azért lehetne már annyi eszed, hogy tudd mit akarsz, vagy ha nem, normálisan kiírhatnál egy kérdést.
2020. nov. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ha nem tudom, mit mondjak?
2020. nov. 8. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerj meg engem.
2020. nov. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress valakivel mingli életformát!

F45.

2020. nov. 9. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!